» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona
  Drukuj

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 316
Dyscyplina Piłka nozna Towarzyskie
Godzina : 20:45
Spotkanie Anglia-Australia
Typ: Anglia -1.5 gola <minus>
Kurs 1.77
Buk Bet 365
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym przygotowująca się do Euro 2016 ekipa Anglii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Australii, gospodarze oczywiście sa zdecydowanym faworytem do wygranej w tej rywalizacji z niżej notowanym rywalem, który czasem potrafi nas zaskakiwać nie tylko pozytywnie,ale i negatywnie na przykład porażką z zespołem z Jordanii, gospodarze na grając swoje ostatnie spotkania myli się rzadko poprzednie 20 meczy to tylko 2 porażki z Hiszpanią oraz Holandią, remisy z Irlandią włochami oraz Kostaryką , poza tym same wygrane a grali między innymi z takim ekipami jak : Nemcy , Francja oraz ostatnio Turcja, moim zdaniem w tym meczu zobaczymy sporo bramek dla Anglii, która przed turniejem będzie chciała podnieśc swoje morale, stawiam wiec na ich wysokie zwycięstwo , myślę że przyjezdni w tym meczu rownież co najmniej raz będą w stanie trafić do siatki swoich rywali, mój typ to wynik 4:1 dla Anglii po 90 minutach tego spotkania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 27 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 542
Anglia – Australia
Typ: Anglia powyżej 6,5 rzutów rożnych w meczu <minus>
Kurs: 1,58
Unibet

Po zwycięstwie z Turcją 2-1 po dość przeciętnym meczu w wykonaniu gospodarzy, dziś czas na drużynę Australii, z którą co ciekawe Anglicy ostatnio nie radzili sobie. W ostatnim meczu miedzy tymi drużynami Australia wygrała dość niespodziewanie 3-1 w 2013 raku. Był to jednak okres gdzie reprezentacyjna piłka na wyspach kulała. Teraz po pewnym awansie do Euro i zdobyciu kompletu punktów w grupie Anglicy znowu są jednym z faworytów wygrania turnieju we Francji. Ja co do tego jestem co prawda sceptyczny, ale nie ulega wątpliwości, że Anglicy grają ciekawą ofensywną piłkę. Tak też powinno być i tym razem tym bardziej, że dla niektórych to ostatnia szans a do pokazania się trenerowi przed ostatecznym wyborem kadry. Mam nadzieję, że gospodarze zagrają na swoim poziomie a przede wszystkim będą grać ofensywnie i zdobędą dziś sporo rzutów rożnych.

PostNapisane: 28 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 02:00
Spotkanie: Peru-Salwador
Typ: Gospodarze <plus>
Kurs: 1.42
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Spotkanie towarzyskie w którym faworytem do wygranej będzie ekipa gospodarzy z Peru, goście w swoich poprzednich spotkaniach nie grali za dobrze 9 spotkań bez wygranej z rządu, tylko 3 remisy aż 6 porażek, Peru natomiast nie gra ładnie a ni dobrze w spotkaniach wyjazdowych,ale na swoim stadionie radzi sobie bardzo dobrze, w poprzednich 10 meczach u siebie aż 6 wygranych 2 remisy oraz tylko 2 porażki z zespołami Chile i Wenezueli, moim zdaniem w tym spotkaniu gości nic nie ugrają nie potrafią bowiem na wyjazdach strzelać za wielu bramek, jest to jednak spotkania w którym nie gra się o nic więc moim zdaniem obie ekipy powinny się tutaj otworzyć , gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić i wygrać tak pierwszą połowe spotkania jak i cały mecz , myślę że goście przy odrobinie szcześcia zdołają w tym meczu bramkę zdobyć, stawiam na wynik 4:1 po 90 minutach tego spotkania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 29 maja 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Portugalia-Norwegia over 6,5 rożnych Portugalia 2.10 <minus>

Test Portugalczyków przed euro, na pewno bez CR który wczoraj zdobył z Realem puchar mistrzów.Portugalia o dziwo bardzo underowa ekipa, dzisiejszy rywal wybrany chyba z racj testowania siły ofensywnej na skomasowaną obronę, także myślę że padnie sporo kornerów zanim przesądzą losy spotkania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 30 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 494
Spotkanie: Francja - Kamerun
Typ: Czy w tym spotkaniu Kamerun strzeli bramkę? Odpowiedz: Tak <plus>
Kurs: 2,32
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Reprezentacje, które biorą udział w Euro 2016 różnie podchodzą do spotkań towarzyskich. Dla przykładu Niemcy sprawili dużą niespodziankę przegrywając 1:3 ze Słowacją. Ich skład optymalny nie był, ale i tak powinni byli wygrać, a już na pewno nie powinni przegrać różnicą 2 bramek. Francuzi też nie powinni się kto wie jak bardzo przykładać do tego meczu. Wynik nie jest najważniejszy, a chodzi o to, żeby wypróbować różne warianty, poeksperymentować. W związku z tym otwiera się szansa przed Kamerunem, żeby powalczyć w tym spotkaniu. Kamerun nie jest żadną potęgą, ale jak wiadomo afrykańskie reprezentacje potrafią grać w piłkę i nie gra się łatwo przeciwko nim. Kamerun będzie zmotywowany, bo w końcu grają przeciwko jednej z najlepszych reprezentacji na świecie i dodatkowo gospodarzem zbliżającego się Euro 2016. Mecz raczej wygra Francja, ale Kamerun gola powinien strzelić.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Szwecja-Słowenia [rożne Szwecja -4 (HC)] @3.45 Unibet <minus>

Test Szwedów przed euro gdzie będą się starać wykiwać Belgię i Włochy jak i poradzić sobie z reprezentacją Irlandii z którą też przecież łatwo nie będzie.
Szwedzi dzisiaj powinni testować na rywalu przede wszystkim siłę swoich ataków, Słowenia reprezentacja bardziej skupiona na grze defensywnej, bardzo underowa, ostatnie swoje spotkanie rozegrali w marcu przegrywając z Irlandią płn 1-0, kilka tygodni wcześniej wygrali z San Marino tylko 1-0, remis u siebie z Ukrainą 1-1 i porażka na wyjeździe z tą samą drużyną 2-0.Słoweńcy dobrze się czują jedynie na własnym, w meczu ze Szwecją powinni raczej się skupić na blokowaniu dostępu do bramki.
Szwedzi ostatnio jakby ze swego blasku trochę stracili, jednak jest to wciąż groźna reprezentacja której nie wolno lekceważyć, ich ostatnie mecze to remis z Czechami 1-1, porażka w Turcji 1-2, zw z Finlandią 3-0 czy remis z Estonią.Jak widać Szwedzi też nie rozprawiają się pewnie z rywalem i zdarzają się im potknięcia.Dzisiaj liczę w meczu ze Słowenią że będą się skupiać przede wszystkim na kreowaniu gry ofensywnej, gdzie jednak można się było doszukać trochę mankamentów i mam nadzieje że padnie z tego trochę kornerów.

Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 28
Szwecja - Słowenia

Typ: Szwecja -1 rzuty rozne
Kurs: 1.49 <minus>

Witam serdecznie w 30 dzien Maja. Dzisiaj oferta dramatyczna , bardzo malo meczy, jedynie cos tam w tenisie jest ale z tego co slyszalem ma dzis caly dzien w Paryzu lac i nie wiadomo czy jakies spotkanie wgl sie rozpocznie dzis. Przygotowalem w takim razie jeden ale raczej bardzo pewny typ. Tak jak kolega wyzej gram na rzuty rozne dla Szwedow jednak nieco bezpieczniej. Spotkanie towarzyskie pomiedzy Szwecja oraz Slowenia. Faworytami sa Szwedzi ktorzy szykuja forme na ME a jak wiadomo Slowencom nie udalo sie zakwalifikowac na Mistrzostwa wiec dla nich ten mecz bedzie typowo towarzyski. Szwedzi na pewno beda starali sie atakowac czesciej, na pewnk maja do przetestowania wiele rozwiazan i mysle ze dzisiaj beda w ciaglym ataku a z czym to sie wiaze? Z duza iloscia rzutow roznych. Slowenia jest to reprezentacja ktora gra bardzo.defensywnie, sciaga zespol przeciwny do siebie i gra na kontry zazwyczaj wiec mysle ze dzisiaj Szwedzi troche tych korkow wbija a co najmniej beda mieli o 2 wiecej niz Slowency, gram z handicapem azjatyckim czyli w wypadku jednego korka przewagi otrzymam zwrot. Mysle ze to fajny typ na dzis , naprawde ciezko znalezc co innego dzis z jakims lepszym kursem. Polecam i powodzenia!

Bukmacher: Unibet

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nozna Towarzyskie
Godz: 20:30
Spotkanie Austria-Malta
Typ: Over 2.5 <plus>
Kurs 1.40
Buk SportingBet
Analiza: Austria jutro rozegra jeden z ostatnich sparingów przed euro 2016, w starciu z zespołem z Malty jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa , ekipa przyjezdnych w poprzednim meczu sparingowym została rozbita przez ekipę z Czech aż 6:0 , tu spodziewam się bardzo podobnego rozstrzygnięcia na korzyśc ekipy Austrii , która na ostatnich 10 spotkań zanotowała 7 wygranych remis oraz 2 porażki, Malta natomiast w poprzednich 10 meczach raz wygrała zanotowała 2 podzialy punktów oraz aż 7 - krotnie schodziła z boiska jako pokonana, myślę że już do połowy gospodarze zdołają zdobyć co najmniej 2 może 3 gole a na koniec spotkania stawiam na wynik 4:0 lub 5:0 dla zespołu Austrii, która do tej pory już 3 razy mierzyła się z zespołem z Malty i za kązdym razem wygrywała , były to za kazdym razem ich wysokie zwycięstwa 4:0 nastepnie 9:0 oraz 5:1 bilans bramkowy mówi sam za siebie, myślę że w dniu jutrzejszym zobaczy tak spory over jak i wysokie zwycięstwo zespołu naszych sąsiadów,

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 31 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 494
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Czy Holandia strzeli bramkę w obydwu połowach? Odpowiedz: Tak
Kurs: 4,50 <plus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Coś mi się zdaje, że to będzie dla nas trudny mecz. Holandia to już nie jest taka potęga jak kiedyś, ale w dalszym ciągu jest to mocna reprezentacja. Nie udało im się dostać na Euro, więc teraz ważny jest dla nich każdy mecz, żeby jakoś się zrehabilitować po tej klęsce. Jeśli chodzi o nas, to najważniejsze jest, żeby w zespole nie było już więcej przykrych kontuzji. Kontuzja Rybusa to był kolejny cios dla naszej reprezentacji, wcześniej wypadł Wszołek oraz problemy ma też Krychowiak. Wobec tego wątpię, że zagramy ten mecz z pełnym zaangażowaniem. Nasza obrona już jest osłabiona i nie można ryzykować kolejnych urazów. Raczej nastawiam się na dość radosny futbol w wykonaniu obu reprezentacji. Holandia ma kim straszyć z przodu i mogą nam strzelić w obydwu połowach. Jak już wspomniałem przy okazji meczu Francji z Kamerunem, reprezentacje biorące udział w Euro z różnym zaangażowaniem podchodzą do tych spotkań towarzyskich, więc wysoki remis lub nawet porażka naszej reprezentacji mnie nie zdziwi.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Austria-Malta
Austria o6,5rr@1.64
<plus>

Startujemy z przygotowaniami do Euro. Pierwszy sprawdzian Austriaków i zdaje się, że jest to idealny mecz żeby podnieść ich morale. Kto wygra, nie mamy wątpliwości, pytanie tylko ile. Oczywiście przeciwnik może wymagający nie jest, ale to doskonała okazja dla zawodników żeby wykazać się przed samym turniejem. Austriacy w rr zawsze byli bardzo przyzwoici: 4 korki z Turcją, 6 z Albanią, po 13 z Szwajcarią i Liechtensteinem (wszystkie u siebie), 8 z Czarnogórą (wyjazd). Malta można powiedzieć, że jest dostarczycielem rożnych, ich ostatnie spotkania to kolejno 9,9,17,11,8 rr rywali. Fakt jest to spotkanie towarzyskie, teoretycznie o pietruszkę, ale tak jak napisałem wyżej, dla Austriaków będzie to pierwsze z dwóch spotkań podczas których można się pokazać i powalczyć o wyjściowy skład na Euro. Dlatego też nawet jeśli Austriacy stukną szybko bramkę to śmiem twierdzić, że rywalom nie odpuszczą. Wejdą zmiennicy i nawet przy wysokim wyniku będą chcieli się pokazać, więc Austriacy dzisiaj powinni stworzyć sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych. W normalnym spotkaniu ta linia byłaby na poziomie 8,5. Wg mnie przy tej "klasie" przeciwnika, Austriacy te 7 korków powinni spokojnie zrobić.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia-Finlandia
Typ: Belgia handicap -1 razie wygranej dokładnie 1 golem zwrot stawki.
Kurs: 1.42 <minus>
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie towarzyskie w którym reprezentacja Belgii podejmowała będzie drużynę Finlandii, według mnie w tym starciu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa będzie drużyna gospodarzy , która moim zdaniem w tym turnieju może byc czarnym koniem, Belgowie sa obecnie w dobrej formie a ich reprezentanci w dużym stopniu stanowią o sile w mocnych europejskich klubach, w tym spotkaniu stawiam iż Belgowie na poprawienie swoich morali przed euro 2016 będa chcieli wygrać jak najwyżej z ostatnio słabo sobie radzącym zespołem Finlandii, Bilans belgów w poprzednich 10 spotkaniach to 8 wygranych oraz 2 porazki, po drodze ograli między innymi szwajcarie , włochy , Francję, goście natomiast w poprzednich swoich 10 spotkaniach zanotowali 2 wygrane , 2 remisy oraz aż 6 porażek, ich bilans bramkowy jest strasznie słaby ponieważ zdobyli tylko 4 gole tracąc aż 16 , nie strzeli nawet bramki w swoich poprzednich 4 spotkaniach , moim zdaniem tutaj gospodarze sa zdecydowanym faworytem do wysokiej wygranej tak do połowy spotkania jak i na koniec meczu, myślę że kilka bramek tutaj zdołamy zobaczyć, nie liczę iż goście w tym spotkaniu strzelą chociażby jedną bramkę zespołowi dobrze ostatnio zorganizowanej ekipie Belgów.

PostNapisane: 01 cze 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Polska - Holandia [Holandia -2 rzuty rożne (hc 3 way)] 5.03 Unibet <minus>

Pierwszy sprawdzian naszej reprezentacji przed wyjazdem na turniej do Francji, Holendrzy niestety nie zagrają w mistrzostwach na własne życzenie, jednak wciąż to bardzo dobra reprezentacja która wcale bym się nie zdziwił jakby nas dzisiaj po prostu ubiła.
Zacznijmy od tego że jest to jedynie sparing (test) nikt z naszych podstawowych pewniaków nie będzie tutaj ryzykował zdrowia, Holendrzy są po sezonie bez presji będą się chcieli zaprezentować trenerowi przed nadchodzącymi eliminacjami do MŚ aby miał ich na uwadze w dalszym wyborze i na pewno nie będą nam w niczym odpuszczać, choć z pewnością przed meczem gracze z Holandii będą uczulanie by nie przesadzać z interwencjami, i pewnie tak będzie jeśli nasze Orły też się nie będą gotować.Nasi mają dziś wyjść w mocnym składzie, no ale nasza reprezentacja z tego co dobrze pamiętam z drużynami prezentującymi jakiś tam poziom jakoś tych rożnych masę nie nabijała, a jak ktoś już wspominał nasza obrona to też nie jest jakaś wirtuozeria.Holandia będzie dzisiaj nas atakować, to nie jest wybrany rywal pod testowanie naszych skomasowanych ataków, a raczej na radzenie sobie w sytuacjach dużego zagrożenia pod własną bramką i zarazem przechylania wyniku na swoją korzyść.Linia po takim kursie jak dla mnie zachęcająca względem ryzyka.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 378
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Rosja – Czechy
Typ: over 3.5 <minus> 1-2
Kurs: 4.60
Analiza:

W Innsbrucku dojdzie do starcia finalistów Mistrzostw Europy – Rosjanie będą podejmować naszych sąsiadów z Czech. Rosjanie mieli wyrównaną grupę i do ostatnie kolejki walczyli o drugie miejsce. Odkąd zespół przejął po Capello Slutksy to jest inna reprezentacja, grająca bardziej otwartą piłkę. Jakość gry w defensywie zdecydowanie spadła o kilka poziomów, zresztą dla mnie to formacja defensywa na tle takich zespołów będzie miała ogromne problemy bo środkowi defensorzy są doświadczeni ale bardzo wolni i mało zwinni, bramkarz Akinfeev też do mocarzy nie należy. W grach towarzyskich ostatnio z mocniejszymi rywali tak jak wspomniałem defensywa wyglądała bardzo słabo cztery bramki stracone z Francją oraz trzy z Chorwatami. Czesi są zwycięzcami grupy A eliminacji, zagrali naprawdę świetne eliminację prezentują bardzo otwartą piłkę czego dowodem jest 19 bramek strzelonych przy 14 straconych (stracili ponad połowę więcej niż ich główni rywale). Styl gry ekip na pewno nie uległ zmianie, postawili przed turniejem na trzy mecze kontrolne jeden za nimi w którym potrenowali formę strzelecką ogrywając Malte 6:0. Nie zapominajmy że to mecz towarzyski przed ważnym turniejem i raczej ostrej gry nie będzie a to zawsze zwiększa szansę na otwarty mecz, tym bardziej że obu ekipą moim zdaniem brakuje jakości w defensywie.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1370
Podziękowano: 3474
Cytuj:
:arrow: Polska - Holandia Typ: powyżej 2,5 gola 1.92

Polska w bardzo ofensywnym ustawieniu, więc spora szansa, że wpadnie kilka bramek z Holandią, która od dłuższego czasu jest słabiutka w defensywie. Nie można ich jednak lekceważyć, bo to w końcu Holandia. Po nieudanych eliminacjach wciąż zawodzą w obronie, ale zaczęli regularnie strzelać, co w ich przypadku powinno być oczywistością. Polacy raczej zbyt pewni z tyłu nie są i nie będą póki co.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 71
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Belgia-Finlandia
Typ: over 3.5
Kurs: 2.65 <minus>
Bukmacher: Betsson
Analiza:

3:1, 3:1, 3:1, 5:0 to ostatnie 4 mecze Belgów u siebie. A Finowie lubią dużo goli wpuszczać; 5:0 z Polską czy 2:0 z Norwegią dość niedawno dobrze o tym świadczy. Nie popisują się w obronie, a ciężko jest dopisać na ich konto jakąkolwiek bramkę... Stąd tutaj spodziewam się bombardowania braki Finów przez, bądź co bądź - jednych z faworytów Euro. Dlaczego myślę, że padnie tutaj sporo goli? Ano, już o Finach i ich kiepskiej defensywie wspomniałem, a warto dodać, że Belgowie już robią ostatni test przed wielką imprezą i bedą chcieli dać popis w postaci perfekcyjnej gry daną formacją. Na pewno nikt nie będzie zwalniał z tonu, bowiem jest konkurencja w podstawowej 11 i każdy się chce do niej dostać. Zapowiada się overove spotkanie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]