» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: [USA] Copa América 2016 03/26.06.2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 101
Podziękowano: 1379
Zub napisał(a):
Ekwador - Peru typ 1; kurs 1.83 Bet365 <minus> 2-2

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Copa America
Godz: 01:00
Spotkanie USA-Paragwaj
Typ: 1 dnb
Kurs 1.50 <plus>
Buk bet 365
Analiza: USA na swoim terenie w tej ostatniej kolejce podejmowało będzie ekipę Paragwaju, gospodarze są moim zdaniem lekkim faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, w pierwszym meczu z Kolumbią usa nie zaprezentowało się źle,ale nie zdołało tam ugrac żadnych punktów, znacznie lepsze wrażenie jednak gospodarze zostawili swoim kibicom po poprzednim wygranym 4:0 meczu z reprezentacją Kostaryki, według mnie USA powinno też poradzić zespołem z zespołem słabo grającego na tym turnieju Paragwaju , chociaż jezeli swoje spotkania wygra lub zremisuję Kolumbia to reprezentacji Stanów wystarczy tylko remis, myślę że Paragwaj , który często nie potrafi pokonać bramkarzy swoich rywali tutaj również może bramki nie zdobyć, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 na koniec tego spotkania dla ekipy gospodarzy , którzy moim zdaniem dopiero po porażce z Kolumbią się obudzili i teraz mogą pokazać na co ich stać.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia– Peru
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet 365
Analiza: Wybrałem ostatnie spotkanie w tej grupie w którym to ekipa Brazylii mierzyła się będzie z zespołem z Peru, moim zdaniem Brazylijczycy w poprzednim spotkaniu z zespołem Haiti pokazali jak sa bardzo groźni i na co ich stać w tym turnieju Copa America, "Canarinhos"dopiero się rozkręcają i po pierwszym bezbarwnym spotkaniu z zespołem Ekwadoru nie pozostawili żadnych nadziei ekipie z Haiti, według mnie w tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów i zapewnienia sobie awansu do kolejnej rundy z pierwszego miejsca w grupie będzie ekipa Brazylii, która w poprzednich swoich spotkaniach radziła sobie bardzo dobrze, notując tylko 1 porażkę na 10 ostatnich meczy, peru natomiast gra w kratkę co prawda ostatnio grało dobrze,ale na przykład wcześniejsze spotkania to same porażki, moim zdaniem w tym meczu gospodarze wygrają pewnie , stawiam na dokładny wynik 3:0 ponieważ myślę iż 2:0 to będzie już do połowy spotkania, Peru mecze z Brazylią nie wychodzą już od kilku sezonów , Peru bowiem swoje poprzednie spotkanie z zespołem z Brazylii wygrało w roku 1975 wiec nie liczę na powtórkę.

PostNapisane: 13 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 137
Meksyk - Wenezuela
Typ: poniżej 3,5 bramki
Kurs: 1,44 <plus>
Unibet

Copa America. Ostatnia, trzecia kolejka w grupie C. wszystko już rozstrzygnięte i obie drużyny mają zapewniony awans do dalszej fazy. Sądzę, że ich pojedynek będzie nudny i zakończy się remisem, ale wybrałem inny typ, który uważam za pewniejszy i sądzę, że w meczu bez historii nie padnie więcej niż 3,5 bramki. Patrząc na ostatnie wyczyny międzynarodowe Wenezueli, gdy strzelała max. 1 bramkę to nie sądzę, żeby Meksyk wyśrubował wynik bramkowy i linia została przekroczona.

PostNapisane: 14 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chile-Panama
Typ: 1 <plus>
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wybrałem to spotkanie poniewaz uważam iż jest to ostatnia szansa na wyjście z grupy dla zespołu Chile, który przed tym meczem mierzył się będzie jeszcze tylko z zespołem Boliwii, według mnie tamto spotkanie Chile wygra spokojnie,ale Panama , która w pierwszym meczu niespodziewanie zdobyła komplet punktów po wygranej 2:1 z zespołem Boliwii tu może namieszać i próbować zagrać na remis , lub na skomasowana obronę ażeby tylko nie stracić bramki ze znacznie wyżej notowanym od siebie rywalem, który w swoim składzie posiada zdecydowaną większą klasowych zawodników, do tej pory obie ekipy grały ze sobą 2 razy i raz padł remis raz zespołem lepszym okazała się ekipa z Chile, tu stawiam na pewną wygraną zespołu Chile, myślę że spokojnie na 1:0 do połowy będzie ich stać a po 90 minutach obstawiałbym na dokładny wynik 2:0 , myśle że Chile nie jest zespołem, który odpadnie już w fazie grupowej.

PostNapisane: 15 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: Czy Argentyna zdobędzie bramkę w pierwszej połowie? Odpowiedz: Tak
Kurs: 1,41 <plus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Faworyt tego meczu jest oczywisty i szanse na niespodziankę są bardzo niewielkie. Argentyna jest według mnie obecnie najlepszą reprezentacją świata, no może obok Niemiec. Ich skład jest niesamowicie mocny, szczególnie jeśli chodzi o formacje ataku i pomocy. Boliwia to jest jedna z najgorszych reprezentacji Ameryki Południowej. Dwa pierwsze mecze przegrali 1:2. Z Chile bronili się przez prawie cały mecz i o mało co nie wybronili remisu. Z Panamą przegrali 1:2 co pokazuje jak słaba jest obecnie reprezentacja Boliwii. Argentyna nie będzie się zbytnio przemęczać, ale mimo to uważam, że przynajmniej jednego gola w pierwszej połowie zdobyć powinni.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: USA - Ekwador
Typ: USA w tym meczu zdobędzie powyżej 1,5 bramki
Kurs: 3,25 <plus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Stawka jest już poważna, a w takich meczach bywa różnie. Ja jednak liczę na dobre widowisko, bo grają ze sobą dwie reprezentacje, które lubią grać ofensywnie. Amerykanie w obronie nie są najlepsi, ale z przodu zawsze są niebezpieczni niesieni dopingiem swoich kibiców. Biorąc pod uwagę styl gry zarówno Amerykanów jak i Ekwadoru, to wątpię w to, że będzie jakaś kalkulacja, to nie jest w ich stylu. Tempo meczu od samego początku powinno być wysokie, więc i gole powinny być. Moim zdaniem gospodarzy turnieju stać na strzelenie dwóch goli. Ekwador stracił 2 gole w meczu z Peru(widziałem ten mecz, naprawdę bardzo dużo się tam działo i okazji było mnóstwo z obu stron), więc USA też mogą tyle strzelić.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 18 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Meksyk-Chile
Typ; over 0.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.43 <plus>
Buk Oddsring
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Chile będzie rywalizowało z Meksykiem, ekipa Chile jak i Meksykanie raczej sa drużynami które nie koncentrują się do końca na swojej obronie a próbują cos strzelić z przodu, według mnie w tym meczu będziemy świadkami kilku dobrych okazji do zdobycia bramki z obu stron, nie ma również za bardzo faworyta do zwycięstwa w tym meczu ponieważ obie ekipy w tych rozgrywkach spisuję się nieźle, Meksyk zanotował 2 wygrane oraz remis, Chile natomiast po porażce z Argentyną wzięło się za odrabianie strat i wygrało swoje kolejne 2 spotkania z zespołem Panamy oraz Boliwii łącznie strzelając aż 6 bramek, obie ekipy spotkały się całkiem niedawno w spotkaniu towarzyskim wtedy zespołem lepszym był Meksyk , który wygrał 2:1, myślę że w tym meczu do połowy już będziemy ogladali jakieś bramki,ale pewniakiem dla mnie jest bramka w drugiej połowie spotkania , na co jest niezły kurs, stawiam na bramki w tym meczu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Argentyna – Wenezuela
Typ: 1 (EH 0-1)
Kurs: 1,8 <plus>
Betsson

Argentyna po odpadnięciu z turnieju Brazylii nie powinna mieć problemów z wygraniem turnieju. Podopieczni Martino jak na razie grali bardzo oszczędnie a mimo to zdobyli w dwóch ostatnich meczach łącznie 8 bramek. Teraz Argentyna, która ma ogromny potencjał o czym świadczy m.in. fakt iż z samych rezerwowych można by było wystawić drużynę, która śmiało mogła by powalczyć o wygranie turnieju, nie powinna już kalkulować i grać na najwyższych obrotach, w końcu do zakończenia turnieju już tylko 3 mecze. Wenezuela awansowała ze swojej grupy z 2 miejsca z dorobkiem 7 punktów. Co ciekawe jedynie z Jamajką przeważali w meczu wygrywając ostatecznie 1-0. Tutaj jednak ogromny wpływ na wynik meczu miała czerwona kartka w pierwszej połowie dla zawodnika Jamajki, która nie jako ustawiła mecz. W grupie Wenezuelczycy pokonali Urusów 1-0, ale byli w tym meczu drużyną zdecydowanie słabszą. Argentyna wygrała 7 kolejnych spotkań z rzędu i to w większości z rywalami dużo silniejszymi niż Wenezuela. W ostatnim meczu z dzisiejszym rywalem Argentyna wygrała bez problemów 3-0. Myślę, że teraz wynik może być podobny. Stawiam na pewne zwycięstwo drużyny Martino.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 137
Argentyna – Wenezuela
Typ: Argentyna -2 (Asian)
Kurs: 2,20 <plus>
Bet365
Wszystko co kolega powyżej napisał to argumenty przemawiające za pewną wygraną Argentyny. Jeśli dodamy do tego bilans Argentyny w Copa 10-1 w trzech meczach oraz niskie zdobycze bramkowe gości 3 mecze po jednej bramce to myślę, że Argentyna spokojnie pokona ich trzema bramkami w najgorszym przypadku dwie bramki przewagi i zwrot. Ale jestem optymistycznie nastawiony do tego meczu i liczę na bramkostrzelność Messiego i Spółki, może powtórkę hat-tricka jak w meczu z Panamą.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 cze 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 16
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America
Godzina: 1:00
Spotkanie: Argentyna - Wenezuela
Typ: 1 + over 1.5 <plus>
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dzisiaj drugi ćwierćfinał Copa America w którym zmierzą się reprezentacje Argentyny oraz Wenezueli. W pierwszej rundzie grupowej Argentyna wygrała wszystkie 3 mecze, z mocnym Chile (2-1 po golu straconym przez Argentynę w 93') oraz dwa pogromy z Panamą (5-0) oraz Boliwią (3-0). Z drugiej strony reprezentacja Wenezueli która męczyła się z osłabioną w 23' minucie Jamajką ledwo wygrywając 1-0, w drugim meczu już zagrali lepiej z przeżywającym kryzys Urugwajem po golu strzelonym dość fartownie po dobitce strzału z praktycznie połowy boiska, w trzecim meczu remis z mocnym Meksykiem i chyba to był ich najlepszy mecz na tym turnieju. Biorąc pod uwagę siłę ofensywną reprezentacji Argentyny nie widzę tutaj innego wyniku jak wysokie zwycięstwo, w dodatku w końcu od pierwszej minuty wystąpi dziś Lionel Messi (szkoda jedynie znów kontuzjowanego Angel'a Di Maria). Jak dla mnie ten mecz skończy się 3,4-0.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kampas za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Argentyna - Wenezuela (ile strzałów celnych Lionel Messi?)
typ: over1,5 <plus>
kurs:1.45
Unibet

Ponownie typ z Unibetu na statystyki zawodnika. Dzisiaj stawiam na to, że Lionel Messi odda co najmniej 2 celne strzały na bramkę. Będzie to pierwszy mecz Lionela w tym turnieju, który zacznie od pierwszej minuty. W meczu z Panamą wszedł na 30 minut i strzelił 3 bramki, a w ostatnim meczu z Boliwią zagrał od 2 połowy i oddał jeden celny strzał. Dzisiaj skoro zagra od pierwszej minuty to widocznie lekarze uznali, że jest już zdolny do grania 90 minut, mam nadzieję, a wiadomo im więcej zagra tym większa szansa na pokrycie overa. Argentyna w tym meczu jest faworytem zapewne będzie miała o wiele więcej okazji od przecinwików do zdobycia goli, a tym samym szansa na więcej sytuacji strzeleckich dla Messiego. Typ trochę ryzykowny, ale go biorę na potrzeby Picka.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 21 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: USA - Argentyna
Typ: Czy USA strzeli bramkę w pierwszej połowie meczu? Odpowiedz: Tak
Kurs: 3,570
Bukmacher: PinnacleSports <minus>

Analiza: Argentyna powinna awansować, ale czuję tu hokejowy wynik typu 5:2 dla Argentyny. Argentyna zagrała fatalnie w obronie w spotkaniu z Wenezuelą. Wygrali 4:1, ale mogli stracić więcej niż jedną bramkę. Wenezuela tego gola strzeliła w drugiej połowie, ale w pierwszej mieli kilka pięknych okazji i rzut karny, który został po prostu zmarnowany. Defensywa Argentyny na tym turnieju nie wygląda najlepiej i to, że stracili póki co tylko 2 gole w całym turnieju, to duża w tym zasługa nieskuteczności rywali. USA ma dość specyficzny styl gry i mogą sprawić trochę problemów Argentynie. Amerykanie z 6 strzelonych goli aż 5 zdobyli w pierwszej połowie. W trzech ostatnich meczach strzelili w pierwszej połowie, a było to z Ekwadorem, Paragwajem i Kostaryką. Z Kostaryką do przerwy zdobyli nawet 3 bramki. Stać ich na gola w pierwszej połowie z Argentyną. Chyba spróbuję też typu na dokładny wynik 5:2 dla Argentyny, bo coś mi chodzi po głowie ten wynik.

PostNapisane: 22 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 379
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, ½ finału
Godzinna: 02:00
Spotkanie: Kolumbia – Chile
Typ: over 1.5
Kurs: 1.40 <plus>
Buk: Bet365
Analiza:

Nikogo nie powinno dziwić zestawienie drugiego półfinału Copa America, zarówno Kolumbia oraz Chile to główni kandydaci do końcowego sukcesu. Przyznam że żadnego meczu na żywo nie oglądałem, opierałem się na relacjach oraz skrótach. Jedno jest pewne to co wyróżnia obie ekipy to ogromna moc i kreatywność w ofensywie. Bacca, James, Cuadrardo z jednej strony a po drugiej Sanchez, Vargas oraz Vidal – każdy z tych graczy jest wstanie przesądzić o zwycięstwie swojej ekipy. To co jeszcze ważne to obie reprezentacje funkcjonują jako drużyna te indywidualności to tylko dodatek stąd obie mają łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Fakt że to półfinał wcale nie oznacza że nie będzie to otwarta piłka to nie są ekipy stworzone do bronienia i zamykania przestrzeni a zresztą z takimi graczami potrafią świetnie te przestrzenie odnajdywać. Kolumbia w fazie grupowej we wszystkich trzech spotkaniach strzelał po dwie bramki a tak naprawdę tych sytuacji mieli znacznie więcej, nie stracili natomiast tylko z gospodarzami. Chile od początku turnieju gra swoją piłkę, czyli wysoki pressing, szybkie przechodzenie do ataku no i każdy mecz to duże tempo gry i świetne widowiska. Peru ograli dopiero po karnych ale mieli dużo okazji by ten mecz wygrać po 90 minutach min. słupek Jamesa, swoje błędy popełnili także w defensywie szczególnie problemy sprawiały im stałe fragmenty gry. Na stracie przegrali z Argentyną 2:1, następnie pokonali Boliwie 2:1 oraz Paname 4:2 – ta faza grupowa pokazała jednak że brakuje jakości w defensywie. To co jednak zrobili z Meksykiem to była po prostu miazga 0:7!!! –robili co chcieli w ofensywie a taki wynik musi jeszcze bardziej podnieść pewność siebie tej ekipy w ofensywie. Nie ma też co ukrywać jak tutaj szybko wpadnie to zrobi się z tego otwarty mecz jedni i drudzy potrafią świetnie kontrować. Na pewno fakt że nie mamy dogrywki tylko od razu rzuty karne a to loteria trochę sprzyja typowi. Powinien to też być mecz w którym ostrych starć nie zabraknie a sędziowie gwiżdżą wiele na tym turnieju a po jednej i drugiej strony wybitni specjaliści od stałych fragmentów gry.

PostNapisane: 22 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Kolumbia-Chile
Typ; x
Kurs 3.27 <minus>
Buk OddsRing
Analiza: Moim zdaniem bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja zespołów z Kolumbii oraz Chile w Półfinale odbywającego się w USA Copa America, Kolumbia w poprzednim swoim spotkaniu pokonała ekipę Peru dopiero po rzutach karnych, Chile natomiast bez większych problemów rozprawiło się z zespołem z Meksyku wygrywając aż 0:7 co na pewno nie było małą niespodzianką bowiem przed pierwszym gwizdkiem sędziego spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane, moim zdaniem w tym meczu obie ekipy co najmniej po jednym golu zdołają strzelić swoim rywalom , bowiem obie graja na podobnym poziomie, mecz śmierdzi mi remisem, nie mam tutaj jakiegoś zdecydowanego faworyta do zdobycia awansu do finału tych rozgrywek w poprzednich meczach pomiędzy tymi dwiema ekipami zawsze padało sporo bramek a dwie ich poprzednie potyczki kończyły się remisami 1:1 oraz 3:3, uważam iż w tej kolejce będzie podobnie, poza tym nie jest to spotkanie towarzyskie ,ale mecz o wejście do finału rozgrywek, stawiam na wynik po 2 po 90 minutach tego spotkania a myślę że finalistę wyłonią dopiero rzuty karne

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]