» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Mistrzów 2016/2017 - Kwalifikacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lip 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1373
Podziękowano: 3489
Celtic Glasgow - Lincoln Red Imps Fc Typ: Celtic -2,5 gola 1.45 <plus>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 25 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 20:45
Spotkanie Szachtar-Young Boys
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.53
Buk Oddsring
Analiza: Już we wtorek rozpocznie się 3 runda kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, w tej rundzie zmagania rozpoczyna ekipa Szachtara Donieck, który praktycznie co roku grywa na poziomie grupowym europejskich pucharów nierzadko dochodząc w nich do fazy pucharowej. Zawodnicy z Ukrainy w tym meczu na swoim stadionie podejmowali będą Szwajcarskie Young Boys, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa oraz przybliżenia się do awansu do kolejnej fazy rozgrywek będzie ekipa Szachtaru, który na swoim stadionie rzadko traci punkty, goście sa zespołem nierówno grającym potrafią wygrać np 2 kolejne mecze a potem następne dwa wysoko przegrać według mnie gospodarze powinni sobie tutaj poradzić i przybliżyć się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek , liczę iż ekipa ze Szwajcarii nie będzie w tym meczu w stanie ani razu pokonać bramkarza swoich rywali, dlatego też mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do połowy , oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 20:30
Spotkanie Trencin-Legia
Typ: 1x <minus>
Kurs 1.42
Buk Oddsring
Analiza: Legia Warszawa po wygranej z zespołem z Bośni i Hercegowiny teraz pierwsze spotkanie jak i wtedy rozegra na wyjeździe z zespołem Słowackiego Trencina. Bukmacherzy w tym meczu mniej więcej po równo wystawili kursy na zwycięstwo, bowiem spotkanie już od samego poczatku zdaje się być wyrównane. W pierwszym meczu , który zostanie rozegrany u naszych południowych sąsiadów dla mnie faworytem jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie rzadko mecze przegrywa, w ostatnich kilkunastu spotkaniach na które zwróciłem uwagę gospodarze przegrali tylko 4 razy, goście z Warszawy nie potrafią na wyjazdach zdominować spotkania, czasem udaję im się to na kilka minut,ale na wjazdach po prostu sobie nie radzą, ostatnio ich gra również zaczęła bardzo słabo wyglądać na ich własnym stadionie, gdzie nie potrafili przejąc kontroli w meczu z zespołem z Bosni w poprzedniej rundzie kwalifikacji oraz mieli spore problemy ze stworzeniem sobie sytuacji podbramkowych oraz ich wykorzystaniem z zespołami Jagielloni oraz Ślaska w dwóch pierwszych kolejkach polskiej ekstraklasy, Mój typ na ten mecz to iż gospodarze tu nie poniosą porażki.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 379
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Shakhtar – Young Boys
Typ: over 2.5 <minus>
Kurs: 1.96
Buk: Pinnacle
Analiza:

Poczynamy poważną walkę o elitarną Ligę Mistrzów, w tej rundzie do rywalizacji przystępują poważne marki, w jednym ze strać Shakhtar będzie podejmować Szwajcarski Young Boys. Gospodarze przystępują do tego starcia bez twórcy tej ekipy na ławce trenerskie Lucescu, ale postawiono na trenera z podobnym pomysłem na grę Portugalczyk Fonseca poprowadzi zespół do fazy grupowej. Widziałem już dwa mecze oficjalne tej ekipy, rozpoczęli od porażki o Superpuchar Ukrainy z największym rywalem z Kijowa, w pierwszej kolejce ograli natomiast beniaminka 4:1. Jak wspomniałem nie diametralnego zmiany stylu gry, dalej ten zespół bazuje na wielkiej technice i grze do przodu, w składzie ciągle wielu świetnych Brazylijczyków, potrafiących koronkowo rozgrywać akcje. Jakość i sposób rozgrywania w ofensywie ten zespół ma nadal ogromny. W Europejskich Pucharach regularnie grają z naprawdę solidnymi wynikami. Rok temu trzecie miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów za PSG oraz Realem i nawet z takimi rywalami grali swoją piłkę do przodu stąd min. hokej z Realem 3:4 to pokazuje ile jakości maja w ofensywie. Świetnie zagrali w Lidze Europejskiej gdzie doszli do ćwierćfinału przegrywając z późniejszym triumfatorem Sevillą a wszystkie mecze pucharowe bardzo overowe. Początek sezonu to zapewne słabsza forma defensywy tak jak to miało miejsce przed rokiem w eliminacjach gdzie zremisowali tutaj z Rapidem 2:2, ofensywa z takimi indywidualnościami cały czas ma moc. Goście podejmują kolejną próbę wywalczenia historycznego awansu, przed rokiem nie mieli szansa w dwumeczu z AS Monaco przegrywając dwumecz 7:1. Zespół bazuje na otwartej grze zresztą jak cała piłka w Szwajcarii bardzo overowa, ten zeszłoroczny mecz pokazał że brakuje im bardzo dużo jakości w destrukcji na tle takich rywal, tym bardziej że nie są stworzenie do defensywnej gry i takiej też nie spodziewam się w dzisiejszym starciu, przez cały sezon jak zwykle bardzo overowi i nagle zmiany taktyki nie będzie nawet jak spróbują grać bardzo defensywnie to im to nie wyjdzie nie ma gdzie testować. Spróbują tutaj zaatakować i coś strzelić bo na pewno Ukraińcy nie są tak strzelnym zespołem jak Francuzi

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 1373
Podziękowano: 3489
BATE Borisov - FC Dundalk Typ: powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie 1.45
W ostatnim meczu BATE aż 3 bramki padły w pierwszej połowie, a ogólnie w domu w 4 poprzednich meczach też zawsze coś strzelali. Są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu, więc powinni od początku mocno zacząć, żeby potem się nie denerwować. Dundalk to overowa drużyna, która w każdym meczu tego sezonu (od marca) na wyjeździe traciła bądź strzelała minimum jednego gola, więc rywal idealny do takiego rozstrzygnięcia.

PostNapisane: 26 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 500
Spotkanie: Trencin - Legia Warszawa
Typ: Czy Trencin zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedz: Tak
Kurs: 4,30 <minus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Popieram typ baku193 i też uważam, że gospodarze tego meczu nie przegrają. Lepiej jednak postawić coś na bramki, bo Trencin strzela sporo, ale też dużo traci. Trencin rozegrał szalony dwumecz z Olimpiją Ljubljaną. Pierwszy mecz wyjazdowy wygrali 4:3, a u siebie przegrali 2:3, jednak udało im się awansować. Jeśli chodzi o ich start ligowy, to pierwsze spotkanie na wyjezdzie przegrali, ale drugi mecz u siebie wygrali 3:0 z Senicą, zdobywając bramki w obydwu połowach. Trencin w zeszłym sezonie bardzo dobrze grał na swoim boisku. W większości spotkań w swojej lidze zdobywał tam bramki w obydwu połowach. Legia w najlepszej formie na starcie sezonu na pewno nie jest. Jak dla mnie to w tym pierwszym meczu Trencin jest faworytem i widzę szanse na ich gole w obydwu połowach, bo jest to drużyna, która więcej do zaoferowania ma w ataku niż w obronie.

Support
Support

Podziękowano: 20
Obrazek
Szachtar - Young Boys

Przed nami kolejne zmagania w ramach eliminacji do Ligii Mistrzów. Los chciał, że w tej rundzie do gry weszły zdecydowanie lepsze drużyny niż w rundach poprzednich. Dzisiaj we Lwowie odbędzie się spotkanie, gdzie Szachtar Donieck podejmie Young Boysów. Obie drużyny rozpoczęły już sezony ligowe. Szachtar rozegrał już mecz Superpucharu z Dynamem, w którym uległ dopiero w serii rzutów karnych, natomiast w spotkaniu ligowym zwyciężył 4:1. Z zespołem dobrze współpracuje Paulo Fonseca, który zmienił taktykę, dzięki czemu więcej swobody otrzymuje Eduardo czy Taison. Dzisiaj jedynym nieobecnym w zespole gospodarzy będzie Shevchuk. Goście z Berna przyjadą dzisiaj bez Fekete, Zakariego, Benito, Von Bergena czy Seferiego. W pierwszym spotkaniu ligowym zwyciężyli 2:0 z Sankt Gallen.

:arrow: Szachtar Donieck
:arrow: 1.45
:arrow: Otobet

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1905
Podziękowano: 2875
Szachtar-Young Boys. 1& over 1.5
kurs:1.57 <plus>

Rano przegladalem oferte i kurs byl 1.75, a teraz spory spadek, ale podejrzewam ze zejdzie jeszcze nizej. Faworyt moze byc tylko jeden czyli gospodarze. Szachtar od ladnych kilku lat to uznana marka w Europie. Zespol jest solidnie budowany, a swoja gre w duzej mierze opiera na zawodnikach z Ameryki Poludniowej. Szachtar ma duzo wiecej jakosci na kazdej pozycji. Sa swietnie wyszkoleni technicznie, graja ladna dla oka pilke. Potencjal w ofensywie maja o wiele wiekszy niz dzisiejszy rywal. Doswiadczenie w pucharach to tez przepasc. Berno lubi pograc ofensywnie, ale obrone maja zbyt slaba zeby zatrzymac rywala. Duzo grozniejsi sa u siebie i Szachtar musi sprawe zalatwic juz dzis. Z takim skladem strzelenie dwoch bramek nie powinno byc trudne

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi despero84 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
Rostov
Anderlecht 3.67 <minus>

Typ bardzo ryzykowny i już wytłumaczę dlaczego. Rostov zachował trzon składu z poprzedniego sezonu i jest nabuzowany na puchary. Z drugiej strony brakuje im doświadczenia i 2 miejsce może troche było na wyrost. Anderlecht z kolei poza doświadczonym golkiperem Proto zachował trzon składu i na pewno swym doświadczeniem w Europie bije na głowę gospodarzy. Niemniej Fiołki w meczach wyjazdowych średnio zawsze się spisywały i zapewne dziś będą grali na remis i granie z kontry. Bardzo trudne jest typowanie tego meczu, ale w wielu przypadkach doświadczenie wygrywało z porywczością i młodością. Po necie krąży plotka, że aktualnie Anderlecht uderzać nie ma z czego, ale ja tam wierzę w drzemiący potencjał u gości.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 0
Trencin - Legia Warszawa
over 2.5, kurs 2.23 w Betsson
Wszyscy wiemy, że Legia nie gra jeszcze rewelacyjnie. Ale ma Nikolica, który wciąż nie stracil swojej strzeleckiej mocy. Przypuszczam więc, że strzeli przynajmniej jedną bramkę. Mamy początek sezonu, zawodnicy nie są jeszcze rozruszani i popełniają sporo błędów. W ostatnich meczach Trencina wpadało 5 i 7 bramek. Sądzę, że ten rytm zostanie utrzymany. A kurs bardzo kuszący. <minus>

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
BATE (Blr) - Dundalk (Irl) 26.07.2016 20:00 <minus>

W poprzedniej rundzie amatorom z Irlandii udało się z mistrzem Isnalndii ale tym razem jada na Białoruś, gdzie zmierzą się z BATE Borysów, etatowy zespoł fazy grupowej jak nie LM to na pewno Le.
Irlandczycy bez szans. Mierzyli się już w poprzednim sezonie i BATE wyszło zwycięsko 2-1 i 0-0, choć wyniki mogly być zdecydowanie wyższe.

Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 2.15
Buk: Betsson

PostNapisane: 27 lip 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Pilka nozna Liga Mistrzow
Trenčín - Legia Warszawa
27/07/2016 - 20:30
typ. Pierwszy zespół wygra którąś z połów
kurs.1,80 <minus>
buk.SportingBet

Analiza.

Grajaca bardzo slabo w tym sezonie Legia Warszawa zagra dzisiaj wyjazdowe spotkanie ze slowackim Trenčínem...Niby to tylko Slowacy,ale...potrafili oni w ostatniej rundzie strzelic na wyjezdzie mistrzowi Slowenii O. Ljubljana 4 gole w pierwszej polowie wygrywajac ostatecznie to spotkanie 4-3.W reawnzu majac zaliczke i wygrywajac po 20 minutach 2-0 przegrali ostatecznie 2-3...Widac,ze latwosc w strzelaniu bramek jest wielka,gorzej z defensywa...Natomiast Legia w tym sezonie jak na razie bez rewelacji i moze dzisiaj liczyc jedynie na slaba postawe defensywy Trenčína,ktora moim zdaniem dzisiaj zagra znacznie lepiej bo upragniona Liga Mistrzow co raz blizej...Dodam takze ,ze w przygotowaniach do sezonu Trenčín ogral znacznie bardziej utytulowana ekipe Sparta Praga 3-1,a wiec widac,ze ta ekipa ma papiery na granie...Majc powyzsze na uwadze sadze,ze dzisiaj gospodarze tego spotkania sa w stanie wygrac spokojnie,a ja dla bezpieczenstwa stawiam,ze wygraja minimum jedna polowe tego meczu...

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
AS Trencin 2.57 <minus>
Legia Warszawa

Legia jak dla mnie gra po prostu słabo. Większość idzie w stronę Trencina i zdecydowanie popieram to myślenie. Gospodarze stają się powoli hegemonem ligi słowackiej i jestem pod wrażenie jak grają u siebie. To dwumecz, więc Legia zapewne ze swoją formą wzięłaby remis w ziemno, a dla mistrza Słowacji ten mecz jest kluczowy. Mają wszelkie podstawy by wygrać, własny stadion i znakomita, ofensywna gra, gdzie bardzo lubują się w dokręcaniu śruby przeciwnikom. Z Olimpiją pokazali jednak dwie twarze i to mnie martwi, bo kiedy mecz był rozstrzygnięty - odpuszczali. To dość nieprofesjonalne, ale jeżeli podejdą na 100% poważnie do tego spotkania to w pierwszym meczu powinni wynik rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1331
27 lipca 2016:
Cytuj:

:arrow: Trencin - Legia "Legia over 1,5" (2,75) RISKY

:arrow: Trencin - Legia "Legia strzeli gola" (1,36) INVESTMENT

Legia krytykowana za a) brak formy; b) brak stylu; c) brak odpowiednich transferów; itp. Do tego w dzisiejszym meczu bez Guilherme i Hlouska. Mimo wszystko, warto zauważyć, iż gdyby taki Prijović wykorzystał chociażby 50% tego co miał w dwóch pierwszych kolejkach Ekstraklasy, zapewne teraz byłby liderem klasyfikacji strzelców. Do tego nie ma najmniejszej wątpliwości, że kwalifikacje LM to priorytet. Przeciwnik rzekomo lepszy w ofensywie aniżeli defensywie, więc szukamy goli.

Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
27 Jul 2016 7:30pm Trencin v Legia Warszawa Pod Dubnom

1.połowa- Powyżej 0.5 gola
@ 1,44 <minus>

1.polowa- Trencin strzeli gola
@ 2,20 <minus>

Trencin powyżej 1.5 gola
@ 2,62
<minus>

Sporo już o tym meczu zostało napisane, więc nie ma sensu powtarzać się. Liczę tutaj na kolejne zmasowane ataki zespołu Trencin w pierwszej połowie, tak jak miało to miejsce w poprzedniej rundzie z zespołem O.Ljubljana, gdzie w pierwszym spotkaniu na wyjeździe strzeli 4 bramki, u siebie natomiast zaaplikowali 2. no i ta forma Legii...

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Ostatnio edytowano 28 lip 2016 przez ...Zeus..., łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]