» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
  Drukuj

Czy ZAKSA obroni tytuł mistrzowski?
Tak 50%  50%  [ 3 ]
Nie 50%  50%  [ 3 ]
Liczba głosów : 6

Re: Liga polska - PlusLiga - 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
AZS Częstochowa - Transfer Bydgoszcz 1.66 (Bet365)

Cały weekend czekaliśmy na ten mecz. Wisienka na torcie, pojedynek gigantów, można o tym meczu mówić w samych superlatywach. Spotykają się dziś w Częstochowie dwie drużyny, które zajmują w tabeli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w tabeli (oczywiście od końca). Bardziej beznadziejna wydaje się jednak ekipa gospodarzy. Takie trzymanie na siłę drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej za piękną historię jest zwyczajnie nieporozumieniem. Akademicy odstają poziomem od reszty stawki i to jest sprawą oczywistą. Transfer ma szansę w końcu zdobyć jakieś punkty. Rywal najsłabszy z dotychczasowych, więc szansa jest niepowtarzalna. Myślę, że goście nawet jeśli nie są w pełni "drużyną" to mają na tyle indywidualności aby wygrać to spotkanie

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

AZS Olsztyn - AZS Częstochowa
Poniżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.61 (Bet365)

Częstochowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze w poprzedniej kolejce, więc na jakiś czas z niespodziankami po stronie tej drużyny mamy spokój. Akademicy z Olsztyna wyglądają dużo lepiej w porównaniu do rywala i w tym spotkaniu powinni poradzić sobie z gośćmi szybko. Myślę, że od początku olsztynianie postarają się narzucić swój styl gry i będą próbowali odskoczyć na bezpieczną przewagę.

Cuprum Lubin +2.5 - Resovia Rzeszów 1.57 (Bet365)

Jak na ostatnią porażkę zareagują Lubinianie? Zaksa zmiotła Cuprum i pokazała różnicę klas. Myślę, że drugi raz historia się nie powtórzy i tym razem gospodarze podejmą walkę. Własna hala to zawsze atut. Resovia traci pojedyncze sety i tu też można upatrywać szansy, choć nie możemy zapominać, że rzeszowianie na początku sezonu są naprawdę mocni

GKS Katowice - Effector Kielce +1.5 2.10 (Bet365)

Kielce mogą powalczyć. Forma gości nieco faluje, ale potrafią oni pokazywać dobrą siatkówkę. Katowiczan ktoś w końcu powinien nieco sprowadzić na ziemię, żeby za bardzo się nie panoszył w lidze jako beniaminek

Jastrzębski Węgiel -2.5 - MKS Będzin 1.57 (Bet365)

W tym meczu ciężko o coś sensownego. Jastrzębski zdecydowanie mocniejszy. Do tego ekipa gospodarzy pokazała ostatnio, że potrafi walczyć do końca i odwracać losy meczu. Będzin raczej nie będzie miał się czym przeciwstawić, chyba że JSW nieco się rozpręży

Skra Bełchatów - Politechnika Warszawska +2.5 1.72 (Bet365)

Bez przesady, różnicy klas tutaj nie ma. Politechnice zawsze dobrze grało się ze Skrą i potrafiła urywać punkty faworytom. Bełchatowianie skupiają się obecnie na walce z regulaminem rozgrywek, a Inżynierowie mogli na spokojnie przygotować się do tego meczu. Powalczą.

Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko Biała 2.62 (Bet365)
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko Biała +1.5 1.80 (Bet365)

Nie spodziewałem się, że Łuczniczka jest aż tak słaba. Ta drużyna przechodzi kryzys i to widać gołym okiem. Ekipa w ogóle nie trzyma się kupy i wygląda to bardzo kiepsko. Bielsko może wykorzystać problemy rywala i tutaj zapunktować. Mówiąc inaczej, trzeba być naprawdę słabym aby z Bydgoszczą nie zapunktować

Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin +2.5 1.80 (Bet365)

Za uczciwość i ducha sportu! Espadon hej! hej!

Cerard Czarni Radom +2.5 - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2.50 (Bet365)

Po takim kursie? Zaksa nie prezentuje się tak doskonale jak w poprzednim sezonie, do tego już w tych rozgrywkach zadrzały się jej wpadki. Ostatnio niby bicie ekipy z Lubina, ale to było we własnej hali. W Radomiu może nie będą tak szaleńczo skuteczni?

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
AZS Olsztyn - AZS Częstochowa
Poniżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.61 (Bet365)

Częstochowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze w poprzedniej kolejce, więc na jakiś czas z niespodziankami po stronie tej drużyny mamy spokój. Akademicy z Olsztyna wyglądają dużo lepiej w porównaniu do rywala i w tym spotkaniu powinni poradzić sobie z gośćmi szybko. Myślę, że od początku olsztynianie postarają się narzucić swój styl gry i będą próbowali odskoczyć na bezpieczną przewagę.

Cuprum Lubin +2.5 - Resovia Rzeszów 1.57 (Bet365)

Jak na ostatnią porażkę zareagują Lubinianie? Zaksa zmiotła Cuprum i pokazała różnicę klas. Myślę, że drugi raz historia się nie powtórzy i tym razem gospodarze podejmą walkę. Własna hala to zawsze atut. Resovia traci pojedyncze sety i tu też można upatrywać szansy, choć nie możemy zapominać, że rzeszowianie na początku sezonu są naprawdę mocni

GKS Katowice - Effector Kielce +1.5 2.10 (Bet365)

Kielce mogą powalczyć. Forma gości nieco faluje, ale potrafią oni pokazywać dobrą siatkówkę. Katowiczan ktoś w końcu powinien nieco sprowadzić na ziemię, żeby za bardzo się nie panoszył w lidze jako beniaminek

Jastrzębski Węgiel -2.5 - MKS Będzin 1.57 (Bet365)

W tym meczu ciężko o coś sensownego. Jastrzębski zdecydowanie mocniejszy. Do tego ekipa gospodarzy pokazała ostatnio, że potrafi walczyć do końca i odwracać losy meczu. Będzin raczej nie będzie miał się czym przeciwstawić, chyba że JSW nieco się rozpręży

Skra Bełchatów - Politechnika Warszawska +2.5 1.72 (Bet365)

Bez przesady, różnicy klas tutaj nie ma. Politechnice zawsze dobrze grało się ze Skrą i potrafiła urywać punkty faworytom. Bełchatowianie skupiają się obecnie na walce z regulaminem rozgrywek, a Inżynierowie mogli na spokojnie przygotować się do tego meczu. Powalczą.

Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko Biała 2.62 (Bet365)
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko Biała +1.5 1.80 (Bet365)

Nie spodziewałem się, że Łuczniczka jest aż tak słaba. Ta drużyna przechodzi kryzys i to widać gołym okiem. Ekipa w ogóle nie trzyma się kupy i wygląda to bardzo kiepsko. Bielsko może wykorzystać problemy rywala i tutaj zapunktować. Mówiąc inaczej, trzeba być naprawdę słabym aby z Bydgoszczą nie zapunktować

Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin +2.5 1.80 (Bet365)

Za uczciwość i ducha sportu! Espadon hej! hej!

Cerard Czarni Radom +2.5 - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2.50 (Bet365)

Po takim kursie? Zaksa nie prezentuje się tak doskonale jak w poprzednim sezonie, do tego już w tych rozgrywkach zadrzały się jej wpadki. Ostatnio niby bicie ekipy z Lubina, ale to było we własnej hali. W Radomiu może nie będą tak szaleńczo skuteczni?

PostNapisane: 29 paź 2016 
Moderator
Moderator

Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk +2.5 1.72 (Bet365)

Od tego spotkania zaczynamy dzień. Od razu spory hit. Skra jest zdecydowanym faworytem i to nie ulega wątpliwości. Całkiem niezła gra od początku rozgrywek nie poskutkowała jednak wysokim miejscem w tabeli. O ile porażkę z Resovią można było wkalkulować, o tyle walkower z Espadonem to efekt głupoty (nawet ciężko powiedzieć czyjej). Czołówkę trzeba gonić, a na pewno nie dać jej odjechać. 3 pkt straty do lidera to nie jest dużo i wszystko jeszcze może się zdarzyć. Skra musi być jednak podrażniona ostatnimi wydarzeniami i powinna wyjść niesamowicie zmotywowana. Co jednak może martwić po stronie gospodarzy to brak podtsawowej pary przyjmujących. Na tej pozycji sporo się zmienia co na pewno nie jest atutem gospodarzy. Trefl zaczął beznadziejnie i ciągle zajeżdżany jest Mika. Od paru sezonów zawodnik ten nie ma jak dość do pełni sprawności, ale jego forma mimo to jest zadowalająca. Ekipa z Gdańska ostatnio zaczęła jednak grać troszkę lepiej i nawet udało jej się urwać seta w Rzeszowie. Myślę, że podobny scenariusz może wydarzyć się także w Bełchatowie i w tę stronę idę

BBTS Bielsko - Biała +2.5 - AZS Olsztyn 1.61 (Bet365)

Krótko. W AZS coś nie do końca trybi. Brak w tej drużynie konsekwencji. Częstochowę mieli na wyciągnięcie ręki, a jednak to nie było łatwe zwycięstwo. Myślę, że z BBTS wcale łatwiej nie będzie. Olsztyn wyjazdowo więc kto wie czy czy zdołają wygrać w 3 odsłonach

Cuprum Lubin - Espadon Szczecin +2.5 2.10 (Bet365)

Pójdźmy znowu w stronę handi dodatniego. Z Espadonu spadła pewnego rodzaju presja. Pierwszy set został ugrany więc teraz powinni czekać na pierwsze zwycięstwo. Niby jedno na koncie jest, ale po walkowerze. Szczecinianie powinni w końcu zacząć prezentować się lepiej więc z Cuprum idzie powalczyć. Lubin niby mocny, ale może jednego seta odpuści? Kurs fajny więc spróbować można

Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.57 (Bet365)

Ani jedni, ani drudzy mocarzami nie są. Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany więc niech od samego początku się trochę poklepią.

MKS Będzin - GKS Katowice 1.90 (Bet365)

Lepsi są. Jak dla mnie to gospodarze mają więcej szczęścia niż rozumu i tylko dlatego mają na swoim koncie jakiekolwiek punkty.

Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel +2.5 1.80 (Bet365)

No bez żartów. Jastrzębski nie jest aż tak słaby jak myślą buki. Według mnie srogo mogą się zdziwić wynikiem tego meczu...

PostNapisane: 29 paź 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk +2.5 1.72 (Bet365)

Od tego spotkania zaczynamy dzień. Od razu spory hit. Skra jest zdecydowanym faworytem i to nie ulega wątpliwości. Całkiem niezła gra od początku rozgrywek nie poskutkowała jednak wysokim miejscem w tabeli. O ile porażkę z Resovią można było wkalkulować, o tyle walkower z Espadonem to efekt głupoty (nawet ciężko powiedzieć czyjej). Czołówkę trzeba gonić, a na pewno nie dać jej odjechać. 3 pkt straty do lidera to nie jest dużo i wszystko jeszcze może się zdarzyć. Skra musi być jednak podrażniona ostatnimi wydarzeniami i powinna wyjść niesamowicie zmotywowana. Co jednak może martwić po stronie gospodarzy to brak podtsawowej pary przyjmujących. Na tej pozycji sporo się zmienia co na pewno nie jest atutem gospodarzy. Trefl zaczął beznadziejnie i ciągle zajeżdżany jest Mika. Od paru sezonów zawodnik ten nie ma jak dość do pełni sprawności, ale jego forma mimo to jest zadowalająca. Ekipa z Gdańska ostatnio zaczęła jednak grać troszkę lepiej i nawet udało jej się urwać seta w Rzeszowie. Myślę, że podobny scenariusz może wydarzyć się także w Bełchatowie i w tę stronę idę

BBTS Bielsko - Biała +2.5 - AZS Olsztyn 1.61 (Bet365)

Krótko. W AZS coś nie do końca trybi. Brak w tej drużynie konsekwencji. Częstochowę mieli na wyciągnięcie ręki, a jednak to nie było łatwe zwycięstwo. Myślę, że z BBTS wcale łatwiej nie będzie. Olsztyn wyjazdowo więc kto wie czy czy zdołają wygrać w 3 odsłonach

Cuprum Lubin - Espadon Szczecin +2.5 2.10 (Bet365)

Pójdźmy znowu w stronę handi dodatniego. Z Espadonu spadła pewnego rodzaju presja. Pierwszy set został ugrany więc teraz powinni czekać na pierwsze zwycięstwo. Niby jedno na koncie jest, ale po walkowerze. Szczecinianie powinni w końcu zacząć prezentować się lepiej więc z Cuprum idzie powalczyć. Lubin niby mocny, ale może jednego seta odpuści? Kurs fajny więc spróbować można

Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.57 (Bet365)

Ani jedni, ani drudzy mocarzami nie są. Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany więc niech od samego początku się trochę poklepią.

MKS Będzin - GKS Katowice 1.90 (Bet365)

Lepsi są. Jak dla mnie to gospodarze mają więcej szczęścia niż rozumu i tylko dlatego mają na swoim koncie jakiekolwiek punkty.

Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel +2.5 1.80 (Bet365)

No bez żartów. Jastrzębski nie jest aż tak słaby jak myślą buki. Według mnie srogo mogą się zdziwić wynikiem tego meczu...

PostNapisane: 30 paź 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 354
Podziękowano: 489
Resovia Rzeszów - Czarni Radom
Typ: Czarni Radom+21.5
Kurs: 1.46 <minus>

No dobra Czarni stracili dobrego trenera i na jakosci gry w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale taki handicap punktowy powinien im wystarczyć. Porażki u siebie z Effectorem, a tym bardziej z Bielskiem chwały im nie przynoszą, ale już w meczu z ZAKSĄ Czarni choć w małym stopniu przypominali siebie z poprzedniego sezonu. To nie jest zła drużyna, z Resovią o zwycięstwo będzie trudno, bo to Resovia, ale i rzeszowianie miewają w swojej grze przestoje. Według mnie Czarnych stać na to aby w ostatecznym rozrachunku nie przegrać z Resovią wiekszą iloscią małych punktów niż 20, naprawdę to solidny handicap.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 02 lis 2016 
Moderator
Moderator

Effector Kielce - Cuprum Lubin
Powyżej 176.5 pkt 1.72 (Bet365)

Tak mi się wydaje, że to nie musi być łatwy mecz dla gości. Niby Lubin faworytem, ale Effector już w tym sezonie nie jednemu napsuł krwi. Kielczanie w końcu grają na miarę swoich możliwości. Zawsze trzeba było postrzegać tę ekipę jako dostarczyciela punktów, ale w końcu coś się zmieniło. 8 oczek po tych kilku kolejkach to naprawdę dobry wynik i szczerze mówiąc - nie spodziewałem się tego. Cuprum może w tym roku włączy się w walkę o czwórkę. Papiery na to są po tym co widać, ale trzeba to udowodnić na boisku. Myślę, że to może być zacięty mecz i w 3 setach to się nie skończy

PostNapisane: 04 lis 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Effector Kielce - Cuprum Lubin
Powyżej 176.5 pkt 1.72 (Bet365)

Tak mi się wydaje, że to nie musi być łatwy mecz dla gości. Niby Lubin faworytem, ale Effector już w tym sezonie nie jednemu napsuł krwi. Kielczanie w końcu grają na miarę swoich możliwości. Zawsze trzeba było postrzegać tę ekipę jako dostarczyciela punktów, ale w końcu coś się zmieniło. 8 oczek po tych kilku kolejkach to naprawdę dobry wynik i szczerze mówiąc - nie spodziewałem się tego. Cuprum może w tym roku włączy się w walkę o czwórkę. Papiery na to są po tym co widać, ale trzeba to udowodnić na boisku. Myślę, że to może być zacięty mecz i w 3 setach to się nie skończy

Moderator
Moderator

Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
Powyżej 178.5 pkt
1.72 (Bet365)

Jak dla mnie to starcie najlepiej grających drużyn w lidze na obecną chwilę. Myślę, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie bez zdecydowanego faworyta. Jastrzębski jest świetnie przygotowany do sezonu. Gospodarze potrafią wznieść się na niesamowity poziom co pokazali w meczu z Zaksą, który może śmiało startować do meczu sezonu. Resovia mocna. Mocna jak nigdy na początku rozgrywek. Skład jest ustabilizowany i na próżno szukać tutaj jakichś niespodzianek personalnych. W końcu formę złapał Fabian, a pozycja rozgrywającego to była chyba największa niewiadoma w szeregach rzeszowian. Drzyzdze widać, że się chce i dobrze kieruje grą zespołu. Myślę, że obie ekipy mają tutaj szanse na zwycięstwo, a linia jest zwyczajnie niska jak na taki mecz.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
JW - Resovia
typ: JW (+2,5 seta)
kurs: 1.46 <plus>
betcity

Tak jak tom.cio uważam, że to spotkanie może być długie. Jastrzębianie już w spotkaniu z ZAKSĄ pokazali, że nie poddają się nawet w krytycznych momentach kiedy to przegrywali już 0:2 w setach. Z kolei Rzeszów szczególnie w przegranym spotkaniu z Cuprum 0:3, że nie jest jeszcze przygotowany na 100 % do gry na najwyższych obrotach w całym spotkaniu. Mimo tego z 5 wygranymi i 1 porażką Rzeszowianie przewodzą w lidze, a JW z 4 wygranymi i 2 porażkami są na 6 miejscu. Na pewno nie jest to mecz w którym gospodarze nie są w stanie ugrać co najmniej seta, a moim zdaniem przy dobrym spotkaniu w ich wykonaniu mogą powalczyć nawet o wygraną.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 05 lis 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
Powyżej 178.5 pkt
1.72 (Bet365)

Jak dla mnie to starcie najlepiej grających drużyn w lidze na obecną chwilę. Myślę, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie bez zdecydowanego faworyta. Jastrzębski jest świetnie przygotowany do sezonu. Gospodarze potrafią wznieść się na niesamowity poziom co pokazali w meczu z Zaksą, który może śmiało startować do meczu sezonu. Resovia mocna. Mocna jak nigdy na początku rozgrywek. Skład jest ustabilizowany i na próżno szukać tutaj jakichś niespodzianek personalnych. W końcu formę złapał Fabian, a pozycja rozgrywającego to była chyba największa niewiadoma w szeregach rzeszowian. Drzyzdze widać, że się chce i dobrze kieruje grą zespołu. Myślę, że obie ekipy mają tutaj szanse na zwycięstwo, a linia jest zwyczajnie niska jak na taki mecz.

Moderator
Moderator

Cuprum Lubin - Skra Bełchatów
Powyżej 180.5 pkt
1.72 (Bet365)

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Niektórzy mówią, że Cuprum jest 4 siłą w naszej lidze, ale zejdźmy na ziemię. Lubinianie owszem grają dobrze, ale to nie są jakieś nadzwyczajne fajerwerki. To jest po prostu solidna siatkówka, bez większych przestojów. Dotychczasowi rywale Cuprum też nie należeli do potentatów, pomijając oczywiście Resovię. Także wygrane z Espadonem czy BBTS nie powinny dziwić. Skra gra dobrze, ale punktów na koncie ma mało. Wszystko przez naruszenie regulaminu podczas meczu w Szczecinie oraz przegranej z Resovią. Poza tym bełchatowianie są skuteczni w swoich poczynaniach. Myślę, że dziś spotkają się drużyny, które mogą nam zafundować niezłe widowisko i w 3 odsłonach może to się nie skończyć.

AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała +1.5 1.80 (Bet365)

Częstochowa jest aż tak mocna? Nie wydaje mi się. Czy to może Bielsko jest tak słabe? No tu może być trochę prawdy. Goście na ten czas mają zaledwie jedną wygraną i aż 5 porażek bez zdobyczy setowej. Myślę jednak, że przyjezdnych stać na nieco więcej. Rywal z najwyższej półki nie jest i można z nim powalczyć. Obie ekipy muszą zbierać, bo obie ich potrzebują. Mecz na dole tabeli, ale jakieś emocje powinny w nim być. Według mnie aż tak zdecydowanym faworytem Akademicy z Częstochowy nie są.

Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.50 (Bet365)

Obie ekipy jeszcze nie ustabilizowały swojej formy i prezentują się poniżej oczekiwań. Jako dwie drużyny, które miały w lidze namieszać to chyba powinny zaprezentować nam wyrównane spotkanie?

Czarni Radom -1.5 - Espadon Szczecin 1.61 (Bet365)

Powinni. Sportowo są lepsi, a do tego goście jeszcze nie zadomowili się w pluslidze.

Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 1.40 (Bet365)

Po niemrawym początku bydgoszczanie wrzucili wyższy bieg. Łuczniczka zaczyna grać na miarę tego, czego się spodziewałem. Skład jest całkiem sensownie skrojony i zbilansowany. Myślę, że z upływem czasu gospodarze będą dopisywać sobie do konta kolejne punkt, a dziś szansa na to dobra, bo przeciwnik nie jest z najwyższej półki. Sportowo Będzin odstaje i powinno to być widać na boisku.

GKS Katowice +2.5 - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2.10 (Bet365)

Katowice nie są tak słabe jak myślą buki. Seta urwać Zaksie mogą i to nie będzie żadna, ale to żadna niespodzianka.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
typ: ZAKSA 2:0 po dwóch setach
kurs: 1.44 <plus>
Bet365

Tutaj się nie zgodzę z tomciem, może i GKS nie ma tak słabego składu jak to mogłoby wynikać z kursu u buków, ale ZAKSA z kolei ma taką ekipę, że jak się spręży to nie będzie co zbierać. jeśli Toniutti dobrze porozrzuca to może być szybkie 3:0. GKS oczywiście gra powyżej oczekiwań przedsezonowych, ale nie jest na tyle mocny żeby przeciwstawić się ZAKSIE. W tym sezonie zdarzają się "cuda" w Plus Lidze, ale podrażnieni siatkarze ZAKSY będą chcieli uniknąć powtórki spotkania z JW. Mało tych spotkań bez straty seta w wykonaniu mistrzów Polski w tym sezonie i najwyższy czas, żeby z takimi zespołami takie wyniki osiągać.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 06 lis 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów
Powyżej 180.5 pkt
1.72 (Bet365)

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Niektórzy mówią, że Cuprum jest 4 siłą w naszej lidze, ale zejdźmy na ziemię. Lubinianie owszem grają dobrze, ale to nie są jakieś nadzwyczajne fajerwerki. To jest po prostu solidna siatkówka, bez większych przestojów. Dotychczasowi rywale Cuprum też nie należeli do potentatów, pomijając oczywiście Resovię. Także wygrane z Espadonem czy BBTS nie powinny dziwić. Skra gra dobrze, ale punktów na koncie ma mało. Wszystko przez naruszenie regulaminu podczas meczu w Szczecinie oraz przegranej z Resovią. Poza tym bełchatowianie są skuteczni w swoich poczynaniach. Myślę, że dziś spotkają się drużyny, które mogą nam zafundować niezłe widowisko i w 3 odsłonach może to się nie skończyć.

AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała +1.5 1.80 (Bet365)

Częstochowa jest aż tak mocna? Nie wydaje mi się. Czy to może Bielsko jest tak słabe? No tu może być trochę prawdy. Goście na ten czas mają zaledwie jedną wygraną i aż 5 porażek bez zdobyczy setowej. Myślę jednak, że przyjezdnych stać na nieco więcej. Rywal z najwyższej półki nie jest i można z nim powalczyć. Obie ekipy muszą zbierać, bo obie ich potrzebują. Mecz na dole tabeli, ale jakieś emocje powinny w nim być. Według mnie aż tak zdecydowanym faworytem Akademicy z Częstochowy nie są.

Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska
1.50 (Bet365)

Obie ekipy jeszcze nie ustabilizowały swojej formy i prezentują się poniżej oczekiwań. Jako dwie drużyny, które miały w lidze namieszać to chyba powinny zaprezentować nam wyrównane spotkanie?

Czarni Radom -1.5 - Espadon Szczecin 1.61 (Bet365)

Powinni. Sportowo są lepsi, a do tego goście jeszcze nie zadomowili się w pluslidze.

Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 1.40 (Bet365)

Po niemrawym początku bydgoszczanie wrzucili wyższy bieg. Łuczniczka zaczyna grać na miarę tego, czego się spodziewałem. Skład jest całkiem sensownie skrojony i zbilansowany. Myślę, że z upływem czasu gospodarze będą dopisywać sobie do konta kolejne punkt, a dziś szansa na to dobra, bo przeciwnik nie jest z najwyższej półki. Sportowo Będzin odstaje i powinno to być widać na boisku.

GKS Katowice +2.5 - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2.10 (Bet365)

Katowice nie są tak słabe jak myślą buki. Seta urwać Zaksie mogą i to nie będzie żadna, ale to żadna niespodzianka.

PostNapisane: 09 lis 2016 
Moderator
Moderator

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
1.44 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

To musi być dobry mecz. Jastrzębski prezentuje się po prostu wyśmienicie w tym sezonie i to może być drużyna, która realnie namiesza w czołówce. Skra natomiast aby dalej być w czołówce musi wygrywać kolejne mecze. Forma u obu drużyn jest, liderzy są, zapowiada się doskonałe widowisko i do tego bardzo zacięte

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]