» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Anglia 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lis 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 226
Podziękowano: 2891
Leicester 1.88
Middlesbrough

Wiadome było przed sezonem, ze Lisy nie powtórzą zeszłorocznego sezonu. Nawet sam Ranieri wprost mówił, ze skupia się na LM. Teraz nie ma co patrzeć już na 6 kolejkę w LM, bo Lisy awansowały do fazy pucharowej i to w bardzo dobrym stylu. Aż dziw, ze są tak nisko w lidze, bo sąsiadują ze swoim przeciwnikiem, są poza tym po 2 porazkach z rzędu. Ja mam jednak wrażenie, że gospodarze do tej pory grali na 100% w LM i na 50% w Premiership, gdyż przecierałem oczy ze zdumienia jak dużo potrafią pokazać w Europie. Moze takie było zamierzenie? Nie mnie to oceniać. WIem jedno, że u siebie z Boro przy takiej sytuacji powinni zdecydowanie wygrać. Nie przegrali z gośćmi 12 ostatnich pojedynków, co świadczy o tym, że nawet na poziomie Championship mieli na nich sposób. Jakoś osoby w postaci Valdesa czy Negredo nie wywołują we mnie strachu, kiedy widzę awizowany na dziś duet Vardy i Slimani z przodu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 40
Burnley-City
Poniżej 2.5 goli
Kurs 2.80 Betsson
Analiza: według mnie typowo underowe spotkanie. City już od jakiegoś czasu ukazuje niemoc w strzelaniu goli. Natomiast burnley to druzyna-autobus. Ich taktyka to "stracić jak najmniej". Także widzę tutaj zmasowane ataki na bramkę Heatona tak jak miało to w miejscu w meczu United. Także teraz widzieliśmy mecz City w LM gdzie mieli ogromne problemy w konstruowaniu akcji. Dzisiaj nie powinno paść wiele bramek, a na pewno nie z obu stron.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 4
Cytuj:
FC Chelsea - Tottenham Hotspur Typ: Chelsea wygra i w całym meczu padnie więcej bramek niż 2,5, Kurs: 2.60

Kolejne derby Londynu zapowiadają się bardzo ciekawie. Faworytem jest tu drużyna The Blues, która może pochwalić serią 6 kolejnych zwycięstw z rzędu w Premier League. Co więcej Chelsea przegrała u siebie zaledwie jedno spotkanie z silnym Liverpool'em wynikiem (1-2), przy 5 zwycięstwach (każdy wysokim wynikiem). We wszystkich meczach jako gospodarz strzelili aż 18 bramek. Tottenham może mówić o obniżeniu lotów i spadku formy. Ostatnie ligowe zwycięstwo na wyjeździe odnotowali pod koniec września. Goście przystąpią do tego meczu osłabieni pauzującym za kartki Danny'm Rose oraz ciągle zmagającym się z kontuzją Erick'iem Lamela. W tym sezonie na 10 spotkań wyjazdowych (wliczając EFL Cup oraz CL), w zaledwie dwóch nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywala. Moim zdaniem, będzie to ciekawe spotkanie z bramkami z obu stron, lecz z przechyloną szalą na gospodarzy.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1185
Podziękowano: 1249

:arrow: Hull - WBA X2 (1,40) INVESTMENT <gool> <wygrana>
:arrow: Chelsea - Tottenham 1 (1,75) RISKY <gool> <wygrana>

:arrow: Leicester - Boro 1 DNB (1,30) INVESTMENT ZWROT

:arrow: Leicester - Boro 1 (1,90) RISKY

Cytuj:

:arrow: Swansea - Crystal Palace "OS" (1,70) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Burnley - MC "MC wygra do zera" (2,00) RISKY

:arrow: Lpool - Sunderland "1HT" (1,50) RISKY

PostNapisane: 27 lis 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 18
Podziękowano: 271
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 15:15
Spotkanie Arsenal-Bournemouth
Typ: 1
Kurs 1.43 <plus>
Buk oddsring
Analiza: W 13 kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej ekipa Londyńskiego Arsenalu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bournemouth, ekipa gospodarzy od samego początku była stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż gra na swoim stadionie to do tego nie została pokonana 0d 18 kolejnych spotkań tak ligowych jak i pucharowych, w tym czasie Arsenal wygrał 12 razy i zanotował 6 podziałów punktów, goście natomiast nie potrafią grać na dobrym równym poziomie , są obecnie na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 15 punktów na swoim koncie ,Arsenal powinien w tym spotkaniu wygrać za wszelką cenę bowiem swoje spotkania wygrały ekipy Chelsey oraz City do tego gospodarze zdają sobie sprawę iż na chwilę obecną większą ilośc punktów zdołali ugrać na wyjazdach aniżeli na swoim własnym stadionie, w tej kolejce moim zdaniem nie powinno być z tym problemu, stawiam na wygraną gospodarzy do połowy oraz na koniec oraz na dokładny wynik 2:1.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 52
Manchester United - West Ham
typ: Manchester United
1.48 Unibet <minus>

Premier League.
Czerwone Diabły są strasznie nieprzewidywalne w tym sezonie. Niby skład bardzo dobry, szczególnie w ofensywie a gra nie zawsze wygląda tak jak powinna. Efekt jest taki, że MU dopiero jest na 6 miejscu ze sporą stratą do lidera.
W Manchesterze nie wyobrażają sobie kolejnego roku bez LM, dlatego muszą zacząć wygrywać i gonić czołówkę. W ostatnich 5 kolejkach mieli 3 remisy, ale dobrym prognostykiem jest ostatnia wygrana w LE z Feyenoordem 4:0.
West Ham z 11 punktami jest o punkt nad strefą spadkową. Forma i gra wyjazdowa jest bardzo słaba. Diabły od początku powinni narzucić swój styl gry i od ich skuteczności będzie zależał wynik końcowy.

Moderator
Moderator

27.11.2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Watford - Stoke "OS" (1,70) INVESTMENT

Może nie aż tak kolorowo jak we wczorajszym meczu Swansea - Crystal Palace (5:4), niemniej jednak bramkami pachnie tu na odległość. Watford potrfił ukąsić nawet podczas demolki z Lpoolem (1:6). A w ostatniej kolejce pokonali Leicester (2:1). Nic dziwnego, Ighalo, Deeney i Capoe dają wiele opcji w ofensywie. A siłą Szerszeni jest ich nieprzewidywalność. Z kolei Garncarze po dobre serii zanotowali beznadziejne 0:1 z Bournmouth, i to "at home". Powinno być "obustronnie kolorowo".
Cytuj:

:arrow: Arsenal - Bournemouth 1 (1,36) INVESTMENT

Nie ma co szukać na siłę. Wisienki zrobiły fenomenalne 1:0 w ostatniej kolejce na Britannia, niemniej jednak niepokonany od 18 meczów we wszystkich rozgrywkch Arsenal to zupełnie inna para kaloszy.
Cytuj:

:arrow: MU - WHU 1 (1,36) INVESTMENT

:arrow: MU - WHU "1 - handi 0:1" (2,00) RISKY

Po 1:1 z Arsenalem oraz zdumiewającym dla mnie 4:0 z Feyenoordem, Czerwone Diabły mają wszelkie papiery na to, aby zdemolować słaniające się na nogach Młoty. Owszem, the Hammers postraszyli troszkę Tottenham w zeszłym tygodniu (2:3), niemniej jednak tym razem przyjdzie im się zmierzyć zgłodnym MU, który powinien wyjść na ten mecz mocno spompowany. Jeżeli nie nastąpi jakaś nagła metamorfoza the Hammers, powinno być bez niespodzianki.
Cytuj:

:arrow: Southampton - Everton X HT or FT (1,62) RISKY

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 331
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Manchester United – West Ham
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie takiego starcu oczekiwali kibice obu ekip które dziś w ramach 13 –ej kolejki zmierzą się na Old Trafford.
Ekipa Manu bardzo nierówna w tym sezonie, są przebłyski naprawdę bardzo dobrej gry jak ostatnio z Arsenalem ale brakuje zdecydowanie stabilności oraz koncentracji bo z tego meczu naprawdę bardzo dobrego był tylko jeden punkt. Brakuje tej stabilności zarówno w ataku jak i defensywnie, lekarstwem na ten pierwszy problem będzie powrót do składu Zlatana który w ostatniej kolejce pauzował za karki, zresztą widać w ostatnim czasie zdecydowaną poprawę w ataku i kreowaniu gry o czym przekonał się w Feyenoord przegrywając tutaj 4:0. Cały czas problemy są w defensywie gdzie Mourinho w środku obrony ma kontuzjowanych dwóch swoich liderów Bailliyego oraz Samllinga. Czołówka solidnie uciekła i nie ma już miejsca na jakiekolwiek straty punktów przed własną publiką.
West Ham jeszcze gorzej to wszystko rozpoczął zajmując miejsce tuż nad kreską spadkową, powoli cierpliwość władz wobec Bilica się kończy i to może być jego mecz o posadę. Szczególnie w ofensywie jest duże zacięcie co bardzo dziwi przy takim wyborze personalnym, było już lepiej w starciu derbowym z Tottenhamem gdzie udało się na White Hart Lane strzelić dwie bramki ale tym największym problemem tej ekipy jest totalna klapa w defensywie – przegrać derby w trzy ostatnie minuty spotkania wychodzą dwa razy na prowadzenie pokazuje jakie ogromne problemy są na tyłach i to od samego początku i co gorsza nie widać poprawy. Zresztą 6 spotkań wyjazdowych to 14 bramek straconych tylko z Crystal Palace było na czysto co pokazuje jak w pięciu pozostałych spotkaniach wyglądało to tragicznie nawet tak defensywny West Brom wbija cztery bramki.
Dla mnie dwie ekipy których remis nie interesuje, mające naprawdę ogromne problemy w defensywie to musi się skończyć bramkami przy takim sposobie gry i tych problemach.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1290
Podziękowano: 3270
Cytuj:
:arrow: Chelsea FC - Tottenham Hotspur Typ: powyżej 2,5 gola 1.80 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Burnley FC - Manchester City Typ: poniżej 3,5 gola 1.66 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Swansea City - Crystal Palace Typ: obie drużyny strzelą gola 1.70 <plus> <gool>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
GoGetter

Moderator
Moderator

Podziękował: 226
Podziękowano: 2891
shu34 napisał(a):
Leicester 1.88 <minus> 2-2
Middlesbrough

Wiadome było przed sezonem, ze Lisy nie powtórzą zeszłorocznego sezonu. Nawet sam Ranieri wprost mówił, ze skupia się na LM. Teraz nie ma co patrzeć już na 6 kolejkę w LM, bo Lisy awansowały do fazy pucharowej i to w bardzo dobrym stylu. Aż dziw, ze są tak nisko w lidze, bo sąsiadują ze swoim przeciwnikiem, są poza tym po 2 porazkach z rzędu. Ja mam jednak wrażenie, że gospodarze do tej pory grali na 100% w LM i na 50% w Premiership, gdyż przecierałem oczy ze zdumienia jak dużo potrafią pokazać w Europie. Moze takie było zamierzenie? Nie mnie to oceniać. WIem jedno, że u siebie z Boro przy takiej sytuacji powinni zdecydowanie wygrać. Nie przegrali z gośćmi 12 ostatnich pojedynków, co świadczy o tym, że nawet na poziomie Championship mieli na nich sposób. Jakoś osoby w postaci Valdesa czy Negredo nie wywołują we mnie strachu, kiedy widzę awizowany na dziś duet Vardy i Slimani z przodu.

Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Watford - Stoke "OS" (1,70) INVESTMENT

:arrow: Arsenal - Bournemouth 1 (1,36) INVESTMENT <gool>

:arrow: MU - WHU 1 (1,36) INVESTMENT

:arrow: MU - WHU "1 - handi 0:1" (2,00) RISKY

:arrow: Southampton - Everton X HT or FT (1,62) RISKY

PostNapisane: 28 lis 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 20:45
Spotkanie Liverpool-Leeds
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.58 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z pucharu Anglii w którym ekipa Liverpoolu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Leeds. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary do dalszej częsci rozgrywek, w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie zdołali pokonać Tottenham 2:1 , byli tam zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych, myślę że gospodarze poważnie potraktują ten puchar i ograją znacznie niżej notowanego rywala, ogólnie te ekipy spotykały się ze sobą na stadionie w Liverpoolu od roku 1998 6- krotnie , za każdym razem padały wyniki gdzie obie drużyny strzelały co najmniej po jednej bramce, myślę że pomimo róznicy klas tutaj może być podobnie bowiem goście mają niezłą passę spotkań wyjazdowych, nie licząc wpadki z Newcastle nie ponieśli porażki do 6 kolejnych spotkań, Liverpool natomiast znów wygrywa i dobrze radzi sobie w Premier League, moim zdaniem jeśli utrzyma formę jest jednym z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza kraju w tym sezonie, mój typ na ten mecz to wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 o 90 minutach tej rywalizacji,.

PostNapisane: 30 lis 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 21:00
Spotkanie Man Utd-West ham
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.41
Buk Oddsring
Analiza Na jutro znów postanowiłem zagrać spotkanie z pucharu Anglii w którym ekipa Manchesteru united na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę west hamu, gospodarze kilka dni temu grali z zespołem z Londynu i byli w tamtym spotkaniu zespołem znacznie lepszym pomimo tego iż na koniec spotkania padł remis po 1, w spotkaniu pucharowym Czerwone Diabły sa moim faworytem , w poprzednim spotkaniu równiez na swoim stadionie odprawili ekipę Manchesteru City wygrywając 1:0 , west ham natomiast wyeliminował z dalszych gier ekipę Londyńskiej Chelsey, wiadomo iż gospodarze na swoim stadionie powinni poradzić sobie z niżej notowanym rywalem, który tylko czasami potrafi zagrać spotkanie wyjazdowe na dobrym poziomie , goście bowiem na wyjazdach głównie przegrywają swoje spotkania, gospodarze natomiast nie zostali pokonani u siebie od 9 kolejnych spotkań ligowych a west ham na stadionie Old Trafford nie wygrał od roku 2007 , więc powiem szczerze iże nie sądzę żeby w tym meczu sytuacja się zmienić, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 94
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: QPR - Wolves
Typ: powyżej 1.5
Kurs: 1.43 <plus>
Buk: Oddsring

O 20:45 rozpocznie ten mecz drużyn, które zawodzą póki co swoich kibiców bo są nisko klasyfikowane te drużyny i mają mało zwycięstw w ostatnich tygodniach. W sumie obie drużyny pewnie upatrują dzisiaj szanse na zwycięstwo i upragnione trzy punkty, dlatego to może być ofensywny mecz z obu stron. QPR u siebie ostatnio ma dwie wygrane, dwa remisy i jedna porażka, także w miarę przyzwoicie jak na ich pozycję w tabeli. Wolves zaś jak na zespół tuż przed strefą spadkową klasyfikowany radzi sobie dobrze na wyjazdach choć na to wpływ miały przede wszystkim wygrane na początku sezonu, ostatnio raczej remisują lub przegrywają. W ostatnich czterech bezpośrednich pojedynkach zawsze były minimum dwa gole lub więcej, także liczę na podtrzymanie tej statystyki.

PostNapisane: 01 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 331
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Championship
Godzinna: 20:45
Spotkanie: QPR - Wolves
Typ: over 0.5 pierwsza połowa
Kurs: 1.50 <minus>
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Obie ekipy kompletnie rozczarowują w tym sezonie to miała być walka o awans a jak na razie to im zdecydowanie bliżej do strefy spadkowej, wobec tego w Listopadzie w obu ekipach zmiany na stanowiskach trenerskich które też jak na razie.
Nowy trener QPR rozpoczął świetnie wygrywając z Norwich czyli kandydatem do awansu u siebie 2:1 to pokazuje że ta ekipa ma potencjał, jednak na wyjeździe w następnym meczu było wysoko w plecy 3:0. To jest jednak początek nowego trener który ma wiele pracy ale dziś u siebie spodziewam się takiego tempa, intensywności jak z Norwich co dało 2:0 do przerwy. Mocną stroną ekipy na pewno nie jest defensywa bilans bramowy na minusie i u siebie tylko dwa razy udało im się zachować czyste konto. Sytuacja u Wilków jest jeszcze gorsza miejsce tuż nad strefą spadkową tutaj zmiana trenera dało w dwóch starciach tylko jeden punkty i zero bramek strzelonych i to dobra informacja bo nowy trener po takim starcie jestem pewien że będzie chciał ostro i zdecydowanie zagrać od pierwszych minut a nie da się ukryć goście to ekipa lubiąca ofensywną grą na pewno w tej ekipy jest zdecydowanie więcej jakości w kreowaniu gry niż zamykaniu przestrzeni w defensywie dla rywala.
Przed rokiem w obu spotkaniach kibice na bramki długo nie czekali, dziś powinno być podobnie bo parcie na zwycięstwo obu ekip jak wspomniałem jest ogromne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]