» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Serwis bookiesclones.com (klonybukmacherow)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 21
Podziękowano: 8
Witam wszystkich użytkowników forum - niektóre loginy kojarzę z czasów, gdy często tu zaglądałem i trochę mi się zdarzało udzielać, ale większość jest zupełnie nowa :wink:

Chciałbym Wam zaprezentować moje nieślubne dziecko: stronę http://klonybukmacherow.pl.

Wiele razy zdarzało mi się borykać z problemem limitowania przez bukmacherów i poszukiwanie wtedy alternatywnych rozwiązań jest prawdziwą udręką. Gdy doszło do tego, że kilka razy w przeciągu paru miesięcy szukałem tego samego, zacząłem gromadzić swoją bazę danych, żeby oszczędzić sobie czasu. Baza się rozrastała i wyewoluowała w koncepcję zbudowania na podstawie tych danych strony internetowej, dzięki której (mam nadzieję) wielu graczom zakładów zaoszczędzę zbędnego googlowania.

W skrócie - bukmacher Cię zlimitował i szukasz innego z takimi samymi kursami? Szukasz podstawowych informacji o jakimś konkretnym bukmacherze? Zapraszam na http://klonybukmacherow.pl :wink:

Jako że projekt jest cały czas w fazie rozwojowej, liczę że w tym temacie pojawi się feedback od użytkowników forum: co się podoba, a co nie, co nie działa lub działa nie tak jak powinno, czego Wam na stronie brakuje.

Będę bardzo wdzięczny za każdy wpis w temacie i usatysfakcjonowany za każdym razem, gdy komuś się moja strona do czegoś przyda :wink:

A! /killbill

Ostatnio edytowano 14 lip 2016 przez michal89216, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Serwis klonybukmacherow.pl
PostNapisane: 14 lip 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Od dziś profil każdego bukmachera zawiera również ocenę z serwisu Bookmakers Review, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie ocenić wiarygodność danej firmy :)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi michal89216 za ten post:
killbill

PostNapisane: 02 gru 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Gdybyście poszukiwali zasad rozliczania zakładów u poszczególnych bukmacherów, to zebrałem w jednej tabelce te najbardziej problematyczne bety.
Do sprawdzenia tutaj: http://klonybukmacherow.pl/zasady.php
Oczywiście, jeśli jakieś nieścisłości ktoś wyłapie, to będę wdzięczny za zwrócenie uwagi.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi michal89216 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 12 kwi 2017 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Sytuacja w Polsce zrobiła się, jaka zrobiła.
Serwis przenosi się na adres http://bookiesclones.com i tam będzie dalej rozwijany :wink:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]