» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
  Drukuj

Czy ZAKSA obroni tytuł mistrzowski?
Tak 50%  50%  [ 3 ]
Nie 50%  50%  [ 3 ]
Liczba głosów : 6

Re: Liga polska - PlusLiga - 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 gru 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 684
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz
Powyżej 173.5 pkt
1.72 (Bet365)

Trefl w beznadziejnej formie. Tak słabej drużyny z Gdańska dawno nie widziałem. Ostatnich wyników nie można nazwać wpadkami tylko zwyczajnym kryzysem. Sam Mika to za mało. Transfer niby się przebudził, ale dostał 2 szybkie ciosy i znowu nieco przygasł. Myślę, że ten mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn, bo obie muszą odbudowywać swoje morale. Według mnie zapowiada się tu dość ciekawe widowisko i trochę punktów tutaj powinno paść

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Cracoviaczek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 06 gru 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz
Powyżej 173.5 pkt
1.72 (Bet365)

Trefl w beznadziejnej formie. Tak słabej drużyny z Gdańska dawno nie widziałem. Ostatnich wyników nie można nazwać wpadkami tylko zwyczajnym kryzysem. Sam Mika to za mało. Transfer niby się przebudził, ale dostał 2 szybkie ciosy i znowu nieco przygasł. Myślę, że ten mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn, bo obie muszą odbudowywać swoje morale. Według mnie zapowiada się tu dość ciekawe widowisko i trochę punktów tutaj powinno paść

Moderator
Moderator

Cuprum Lubin - GKS Katowice
Powyżej 170,5 pkt
1,80 (Bet365)

Zapowiada sie calkiem solidne spotkanie. jedni i drudzy juz nie raz w tym sezonie pokazali, ze grac w siatkowke potrafia. oba zespoly nez wielkich gwiazd, ale z dobrze zarzadzajacymi ludzmi, ktorzy potrafili z ograniczonych budzetow stworzyc solidne ekipy. zdecydowanego faworyta tutaj dla mnie nie ma. szczegolnie na ekipie gosci przejechal sie juz nie jeden zespol. mysle, ze ten mecz moze przyniesc sporo emocji i wlasnie na to licze

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Cuprum Lubin - GKS Katowice
Powyżej 170,5 pkt
1,80 (Bet365)

Zapowiada sie calkiem solidne spotkanie. jedni i drudzy juz nie raz w tym sezonie pokazali, ze grac w siatkowke potrafia. oba zespoly nez wielkich gwiazd, ale z dobrze zarzadzajacymi ludzmi, ktorzy potrafili z ograniczonych budzetow stworzyc solidne ekipy. zdecydowanego faworyta tutaj dla mnie nie ma. szczegolnie na ekipie gosci przejechal sie juz nie jeden zespol. mysle, ze ten mecz moze przyniesc sporo emocji i wlasnie na to licze

killbill

PostNapisane: 10 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 148
Bielsko Biała – Espadon Szczecin
Typ: powyżej 3,5seta <plus>
Kurs 1,41
Unibet

Plus Liga – kolejka 13. Mecz przedostatniej i ostatniej drużyny w tabeli. Gospodarze do tej pory tylko jedno zwycięstwo i to od razu w pierwszej kolejce z Radomiem potem seria kolejnych 10 porażek. Glównie w stosunku 3:0 ale zaliczyli trzykrotnie mecz 3:2. Pewnie wynikało to z rozprężenia przeciwników, ale jakiś potencjał przynajmniej na 1 set w tej drużynie jest. Szczeglonie jak przed nimi mecz z drugim „mocarzem” , zajmującą przedostatnie miejsce w tabeli Szczecinem. Ci z kolei mają na koncie 3 zwycięstwa, ale tak naprawdę wygrali 2 razy plus walkowaer od Bełchatowa. Ostatnio zaliczyli dwie wygrane z Częstochową i Bydgoszczą. Do tego ostatnich sześć meczów zakończyo się w innych rozmiarach niż 3:0. Na fajny mecz nie ma co liczyć, ale gładkiego 3:0 nie przewiduję.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska
Powyżej 177.5 pkt
1.83 (Bet365)

Po raz kolejny wychodzę z założenia, że JSW lubi sobie pograć. Meczu w stosunku 3-0 dawno ze strony dzisiejszych gospodarzy nie widziałem. Chyba cała drużyna bawi się w wygajplusligę i starają się nabić sobie punktów :D Politechnika to nie są jakieś pachołki i od czasu do czasu potrafi coś zagrać. Myślę, że 3 sety to tutaj być powinny

BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin +1.5 1.72 (Bet365)

Bielsko to jedna wielka katastrofa. Ostatnio niby zmienił się trener, ale w 1 czy 2 dni treningów raczej niewiele się zmieni. Espadon zaczyna pozytywnie mnie zaskakiwać. W obecnej formie nie są skazani na porażkę. Myślę, że goście tutaj mogą zapunktować, a może i wygrać całe spotkanie.

Effector Kielce - Resovia Rzeszów
Powyżej 167.5 pkt
1.80 (Bet365)

Effector w formie. Aż dziwnie mi to przyznać, ale kielczanie w końcu grają na miarę potencjału. Nie wiem co dokładnie się zmieniło w tym zespole, ale mnie to cieszy. Resovia natomiast dalej gra dość słabo. Po ostatnim meczu w Rzeszowie zawodników żegnały gwizdy i wszyscy mają już dosyć tak beznadziejnej formy. Trzeba być frajerem aby tego nie wykorzystać. Już Liberec pokazał, że z Rzeszowem można powalczyć. Jeśli oni mogli, Kielce też mogą.

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska
Powyżej 177.5 pkt
1.83 (Bet365)

Po raz kolejny wychodzę z założenia, że JSW lubi sobie pograć. Meczu w stosunku 3-0 dawno ze strony dzisiejszych gospodarzy nie widziałem. Chyba cała drużyna bawi się w wygajplusligę i starają się nabić sobie punktów :D Politechnika to nie są jakieś pachołki i od czasu do czasu potrafi coś zagrać. Myślę, że 3 sety to tutaj być powinny

BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin +1.5
1.72 (Bet365)

Bielsko to jedna wielka katastrofa. Ostatnio niby zmienił się trener, ale w 1 czy 2 dni treningów raczej niewiele się zmieni. Espadon zaczyna pozytywnie mnie zaskakiwać. W obecnej formie nie są skazani na porażkę. Myślę, że goście tutaj mogą zapunktować, a może i wygrać całe spotkanie.

Effector Kielce - Resovia Rzeszów
Powyżej 167.5 pkt
1.80 (Bet365)

Effector w formie. Aż dziwnie mi to przyznać, ale kielczanie w końcu grają na miarę potencjału. Nie wiem co dokładnie się zmieniło w tym zespole, ale mnie to cieszy. Resovia natomiast dalej gra dość słabo. Po ostatnim meczu w Rzeszowie zawodników żegnały gwizdy i wszyscy mają już dosyć tak beznadziejnej formy. Trzeba być frajerem aby tego nie wykorzystać. Już Liberec pokazał, że z Rzeszowem można powalczyć. Jeśli oni mogli, Kielce też mogą.

PostNapisane: 13 gru 2016 
Moderator
Moderator

Espadon Szczecin - Effector Kielce 1.57 (Bet365)

W Espadonie zmiana trenera. Takie posunięcia nigdy nie przynoszą rezultatów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak już wydawało się, że szczecinianie zmierzają w dobrym kierunku, coś znowu pękło. Effector natomiast gra dość równo. Trudno się spodziewać aby z jedną ze słabszych drużyn w lidze nagle miał przyjść jakiś kataklizm. Myślę, że kurs na gości jest zadowalający, bo faworytem są zdecydowanym.

Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 10
Szczecin - Kielce 1 @ 2,25 Bet365
Zawodnicy Szczecina pewnie ucieszeni faktem ze juz nie trenuje ich Milan Simojlović było wiadomo ze relacje miedzy niektórymi siatkarzami a nim nie były dobre. Kiece raz widziałem w tym sezonie, jak grali u mnie w Radomiu z Czarnymi, CZarni ten mecz przegrali sami z 2-0 Wydaje mi sie ze typ na zwycięstwo jest dobrym betem na dzień dzisiejszy .

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):

W Espadonie zmiana trenera. Takie posunięcia nigdy nie przynoszą rezultatów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak już wydawało się, że szczecinianie zmierzają w dobrym kierunku, coś znowu pękło. Effector natomiast gra dość równo. Trudno się spodziewać aby z jedną ze słabszych drużyn w lidze nagle miał przyjść jakiś kataklizm. Myślę, że kurs na gości jest zadowalający, bo faworytem są zdecydowanym.

Obserwator
Obserwator

widget1988 napisał(a):
Szczecin - Kielce 1 @ 2,25 Bet365 <plus>
Zawodnicy Szczecina pewnie ucieszeni faktem ze juz nie trenuje ich Milan Simojlović było wiadomo ze relacje miedzy niektórymi siatkarzami a nim nie były dobre. Kiece raz widziałem w tym sezonie, jak grali u mnie w Radomiu z Czarnymi, CZarni ten mecz przegrali sami z 2-0 Wydaje mi sie ze typ na zwycięstwo jest dobrym betem na dzień dzisiejszy .

PostNapisane: 14 gru 2016 
Obserwator
Obserwator

tom.cio napisał(a):
tom.cio napisał(a):

W Espadonie zmiana trenera. Takie posunięcia nigdy nie przynoszą rezultatów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak już wydawało się, że szczecinianie zmierzają w dobrym kierunku, coś znowu pękło. .

Przepraszam ze po meczu, ale dzis trenerem był dotychczasowy drugi trener, wiec raczej sie znaja:) , a ten kryzys o którym mowisz ze coś pękło to własnie bojkot zawodników niektórych przeciwko trenerowi, nie dogadywali sie i byla mowa o tym za kulisami. Mam nadzieje ze bedziemy mogli jeszcze nie raz podyskutowac w tym temacie:)

Moderator
Moderator

Cuprum Lubin - AZS Olsztyn
Powyżej 180.5 pkt
1.83 (Bet365)

Mecz dwóch dość wyrównanych drużyn. Cuprum naprawdę dobrze się prezentuje i chyba nie spodziewałem się aż tak wysokiego poziomu po tym zespole. W ekipie jest brak gwiazd, ale jest chemia między zawodnikami i rozumieją się oni z trenerem. Podobnie jest w Olsztynie. AZS jest poukładany i trener nie gubi się za bardzo w swoich poczynaniach. Oczywiście zdarza się podjąć dziwne decyzje, ale Akademicy na przestrzeni tych 12 kolejek prezentują się równo. Myślę, że te dwie solidnie prezentujące się ekipy zafundują nam niezłe widowisko, bo są na to papiery

Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Powyżej 172.5 pkt
1.80 (Bet365)

By tradycji stało się zadość

Jakoś na resztę spotkań nie mam nawet wizji

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn
Powyżej 180.5 pkt
1.83 (Bet365)

Mecz dwóch dość wyrównanych drużyn. Cuprum naprawdę dobrze się prezentuje i chyba nie spodziewałem się aż tak wysokiego poziomu po tym zespole. W ekipie jest brak gwiazd, ale jest chemia między zawodnikami i rozumieją się oni z trenerem. Podobnie jest w Olsztynie. AZS jest poukładany i trener nie gubi się za bardzo w swoich poczynaniach. Oczywiście zdarza się podjąć dziwne decyzje, ale Akademicy na przestrzeni tych 12 kolejek prezentują się równo. Myślę, że te dwie solidnie prezentujące się ekipy zafundują nam niezłe widowisko, bo są na to papiery

Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Powyżej 172.5 pkt
1.80 (Bet365)

By tradycji stało się zadość

Jakoś na resztę spotkań nie mam nawet wizji

lewyino

PostNapisane: 17 gru 2016 
Moderator
Moderator

Zaksa Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.53 (Bet365)

Tutaj powinno się dziać. Przynajmniej na papierze, bo obie ekipy mają chrapkę na medale. Dziś jak Zaksa wygra może być już nie do dogonienia. Resovia na pewno nie będzie chciała startować w play-offach z niskiego miejsca i dziś powinna dać z siebie wszystko. Myślę, że jest szansa na wyrównane widowisko, ale sporo zależy od postawy gości. Uważam jednak, że przyjezdni wiedzą o co grają i bez respektu wyjdą na parkiet chcąc osiągnąć zwycięstwo.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]