» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj

U20, U18, U16 FIBA Women's European Championship 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 lip 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Seniorki zakonczyly swój turniej, pora na młodsze pokolenie. Zaczniemy od ME U20 Dywizji A i B, które odbęda sie odpowiednio w Matosinhos oraz Eilat.
Tak prezentują sie grupy w obydwu turniejach:

Dywizja A

Grupa A
Szwecja
Polska
Belgia
Hiszpania

Grupa B
Łotwa
Litwa
Portugalia
Włochy

Grupa C
Bośnia i Hercegowina
Francja
Węgry
Słowenia

Grupa D
Turcja
Rosja
Serbia
Holandia

Dywizja B

Grupa A
Niemcy
Islandia
Czechy
Słowacja
Ukraina
Grecja

Grupa B
Rumunia
Izrael
Irlandia
Wielka Brytania
Białoruś
Chorwacja

Oba turnieje zaczynamy w sobotę, do uslyszenia!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: U20, U18, U16 FIBA Women's European Championship 2017
PostNapisane: 08 lip 2017 
Moderator
Moderator

Słowacja U20 - Kobiety - Czechy U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety(+5.5)
@1.87

Zaczniemy od Dywizji B.
Czeszki przed rokiem ME Dywizji B zakonczyly na czwartym miejscu, jak bedzie tym razem?
Na pewno sa w tym zespole apetyty na awans, sa tez ciekawe nazwiska jak chociazby Krejzova, która znakomcie spisywala sie podczas zeszlorocznych ME U18, Gaislerova, ktora przed rokiem w ME U20 byla jedną z czolowych zawodniczek, są Soukalova, Zitkova, czy Hoskova, ale nie ma niestety liderki druzyny z zeszłorocznych ME, czyli Holesinskiej, ktora cyferki miala genialne i to jest problem, jakkolwiek by nie patrzec..
Słowaczki z kolei przed rokiem spadly z Dywizji A, ale sa tu moim zdaniem papiery na to aby dziewczyny pokazaly sie z dobrej strony..
Przede wszystkim w porownaniu do zeszlorocznych mistrzostw, Slowacja nie stracila tak duzo..
Pozostala najlepiej punktująca, Stasova, jest swietnie zapowiadająca się Mistonova, są Haskova, Remenarova, Sedlakova... Tak w zasadzie nie ma z tych wazniejszych tylko Blanarovej i może Kelcikovej.
Dodatkowo sa Horvatova, ktora dwa lata temu w ME U18 pokazala sie z niezlej strony, Matejcikova, Lelkes, Kovacikova, ktora przed rokiem w ME U18 oraz wczesniej w ME U16 wykręcala solidne cyferki, a ktora tez pograla w tegorocznym Eurobaskecie, czy Dubenova.
Jak dla mnie jest to sklad, ktory może powalczyc o powrot do elity...
Na pewno Słowaczek nie ma co w tym meczu skreslac, wedlug mnie z takim skladem dziewczyny są tutaj spokojnie w stanie pokusić sie o wygraną, ale ja nie bede na poczatek pazerny, zadowole sie handi.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

Ekspert : Koszykówka

Podziękował: 1975
Podziękowano: 1026
Dołączę w tym temacie do Wojtka i spróbuję swoich sił na ME U20 Kobiet, czekając na zmagania juniorów;)
Powodzenia Wojtek <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Pukon za ten post:
Wojtek_89

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Turcja U20 - Kobiety - Holandia U20 - Kobiety
Holandia U20 - Kobiety(-6.0)
@1.55

Turczynki jakoś mocno do mnie nie trafiaja..
Przed rokiem w ME Dywizji A dziewczyny zajęly miejsce 13, zobaczymy jak wyjdzie to w tym roku, ale ja sie wielkich cudow nie spodziewam..
W zespole przede wszystkim nie ma juz Onar oraz Gulcan, czyli zawodniczek, ktore napędzaly Turcje last year... Nie ma takze Yildizhan.
Fakt faktem pozostala mierząca 205 cm Guclu, Jest Guner, ktora byla na poprzednich mistrzostwach pod względem punktow za Onar oraz Gulcan, jest pare zawodniczek ogranych w Europejskich pucharach jak Korkmaz, Uslular, Topaz, czy Deniz, chociaz bez wiekszych rewelacji, jest Kepenc, ktora w ME U18 last year spisywala sie nie najgorzej, ale jako caloksztalt na pewno nie jest to zespol najmocniejszy...
Zdaja sie to zreszta potwierdzac wyniki ze starc towarzyskich przed Euro... Tam Turczynki za wiele nie pokazaly, przegrywając z Holenderkami wlasnie, z Portugalią w wydaniu seniorskim oraz juniorskim, dwukrotnie Węgierkami, dwukrotnie Włoszkami oraz Rosjankami.. Udalo sie wygrac tylko raz z Węgierkami, ale mnie to jakos specjalnie nie przekonuje..
Bardziej widzą mi sie jednak Holenderki... Poprzednie mistrzostwa to miejscie 9 i chociaz w tym roku nie ma swietnej Hof, nie ma Fokke, Kuijt, czy Cornelius to jednak ten sklad wcale zle nie wygląda..
Jest znakomita Ndiba, ktora tutaj bez watpienia powinna byc liderka zespolu, a ktora moc pokazywala w ubieglym sezonie w Szwecji, jest bardzo solidna Westerik, ktora rok temu niestety nie grala, a ktora potencjal ma ogromny co pokazują dobitnie cyferki wykręcane przez nia w tych mlodzieżowych turniejach, jest fajna Ilse Kuijt, jest Driessen, jedna z liderek druzyny podczas zeszlorocznych ME U18, jest Hordijk, jedna z czolowych postaci zeszlorocznych ME U16, jest Den Hetten, ktora grala rok temu, jest tez ciekawa Peek.
Jest to na pewno niezly sklad i chociaz sa tu tylko cztery zawodniczki z rocznika 97 to jak dla mnie personalnie Holenderki przewyzszaja Turcje..
Pomaranczowe tez co nieco swoich mozliwosci pokazaly podczas turnieju w Portugalii, gdzie jak wspomnialem ograly Turcje, wygrywając rowniez z seniorkami oraz juniorkami Portugalii... W tym meczu z Turcja fakt faktem, rywalki nie graly tym najmocniejszym skladem, ale tez nie grala u Holenderek, Ndiba.
Jak dla mnie Holandia powinna mocno zaczac te mistrzostwa i osobiscie bede mocno zdziwiony, jesli dziewczyny tutaj nie wygraja.

Pukon

Turcja - Holandia godz. 17.15
Typ / Kurs: forBET
2(-5,5) / 1.50
2(-7,5) / 1.75
Pierwszy dzień Mistrzostw Europy U20 Kobiet rozgrywanych w Portugalii i pojedynek w grupie D pomiędzy ekipą Turcji a drużyną Holandii. Turczynki w poprzednim roku uratowały pierwszą dywizję pokonując Grecję w decydującym meczu, Holenderki zajęły dziewiąte miejsce. Wydaje się, obie drużyny nie będę w tej edycji walczyły o najwyższe pozycję, raczej pozostanie w pierwszej dywizji jest tutaj celem nadrzędnym. Dla mnie jednak, silniej kadrowo prezentuję się tutaj drużyną Holandii. Przede wszystkim wraca do drużyny Laura Westerik, której zabrakło przez kontuzją w poprzednim roku, jest też Janis Ndiba, która w poprzednich ME prezentowała się bardzo dobrze (11.9pkt 5,7zb), te zawodniczki powinny zrobić tutaj różnice. Towarzyskie gry przed mistrzostwami też wyglądały lepiej po stronie Holenderek, nawet spotkały się w bezpośrednim starciu i Turczynki przegrały 64-72.

Tyle się napociłem przy swojej krótkiej "analizie", a Wojtek w między czasie, mnie uprzedził z typem:) co fachura jednak, to fachura:)

Spróbuję jeszcze z Dywizji B tak:

Izrael - Chorwacja godz. 17.15
2 / 2.05

Białoruś - Rumunia godz. 19.45
1(-7,5) / 1.50
1(-9,5) / 1.75

Moderator
Moderator

Hiszpania U20 - Kobiety - Polska U20 - Kobiety
Hiszpania U20 - Kobiety(-18.5)
@1.615

Hiszpania U20 - Kobiety(-12.0) 1st Half
@1.88

Polska U20 - Kobiety poniżej 49.5
@1.833

To moje danie główne na dziś..
Poprzednie ME Dywizji A to wysokie ósme miejsce Polski, co można myśle było uznac za swego rodzaju niespodzianke... W tym roku na Top 8 wedlug mnie nie ma co liczyc... Na pewno z kolei nie ma co liczyc na nawiązanie walki Polek z Hiszpanią, jednym z glownych faworytow do tytułu.
Ma Polska w tym roku w skladzie nowa zawodniczkę Wisly, Niedzwiedzką, ktora tez pokazala sie z niezlej strony podczas ME U18 last year, ma Nowakowską, ktora do spolki z Niedzwiedzką napedzala nasz zespol w tych ME U18, w porownaniu do zeszlorocznych ME sa rowniez Puc, a także Makurat, ale no umowmy sie, ten sklad w zaden sposob nie powinien zagrozic Hiszpankom, a tez warto wspomnieć, że w tym roku nie ma juz Radomskiej..
Starcia przed mistrzostwami tez nie daja zbytniej nadziei na wielkie cuda ze strony Polek... Owszem, udalo sie ograć Słowacje, czy Łotwe, ale już drugi mecz ze Słowaczkami to wysoka porazka, dwa kolejne mecze z Łotyszkami to dwie wysokie porażki, a już nie mowie o dwoch przegranych meczach z Czeszkami, chociaz ok, zeby nie bylo, wowczas nie grala Nowakowska.
Jesli o Hiszpanki chodzi... Dziewczyny bronia tytulu sprzed roku i fakt, nie ma może juz Quevedo, Orts, czy Flores Costy, nie gra Lo Sylla, ale to w zaden sposob nie odstrasza..
Ten sklad i w tym roku naszpikowany jest swietnymi zawodniczkami, ktore powinny przyszlowiowo wbic w parkiet Polski zespol..
Przede wszystkim warto zwrocic tutaj uwage na Salvadores, ktora bez dwoch zdan powinna tu rzadzic i dzielic, Conde, ktora w tym roku wystepowala w Eurobaskecie, a ktora przed rokiem byla jedna z czolowych postaci tego zlotego skladu ME U20, Ginzo, Cazorle, Raventos, Araujo, ktora ten okres przygotowawczy miala bardzo fajny, czy inne ciekawe nazwiska, ktore o klase co najmniej przewyzszaja nasz zespol..
To zreszta, ze ten sklad jest mocny, ze aspiracje w tym turnieju sa wysokie znalazlo potwierdzenie podczas okresu sparingowego przed ME...
Fakt faktem, z Serbkami we Francji dziewczyny przegraly, ale w tym samym turnieju zdemolowaly Portugalie i rozbily Trojkorowe grając bez Conde.. Pozniej po raz drugi udalo sie pewnie pokonac Francje oraz zdemolowac Belgijki i wygrac wysoko z Rosją..
Wyniki naprawde robią wrazenie, sklad swietny, do tego trener z wielkim doswiadczeniem, także to wszystko powinno przelożyc sie tutaj na wynik...
No niestety Polki tutaj w zaden sposob jak dla mnie nie zdolaja sie postawic D Hiszpanek, ktora Francuzki, czy Rosjanki zatrzymala na niskich wynikach, a i O Hiszpanek patrzac na moc i glebie tego skladu bedzie nie do zatrzymania...
Dla mnie blowout, biore.

Pukon

Moderator
Moderator

Węgry U20 - Kobiety - Francja U20 - Kobiety
Węgry U20 - Kobiety(+9.5)
@1.71

Na spokojnie, ale sprobowac nie zaszkodzi..
Ja tam nic Francuzkom nie mam zamiaru ujmowac, bo to rzecz jasna klasowy zespol w kazdej kategorii wiekowej, do tego majacy bardzo ciekawe zawodniczki w skladzie na czele z Berkani, ale...
Wegierki to nie jest zespół, ktory można lekcewazyć... Seniorki zajely może 12 miejsce w niedawno zakonczonym Eurobaskecie, ale juniorki stac na zdecydowanie więcej..
Rok poprzedni to wywalczenie przez Węgry awansu z Dywizji B, dzieki zwycięstwu w meczu o brąz z Czeszkami... Ciekaw jestem jak bedzie w tym roku, ale jesli zalozymy, ze Wegierki w pelni wykorzystają swoj potencjal, moze byc bardzo ciekawie..
Skład dziewczyny maja naprawde ciekawy i chociaz nie ma może juz Horvath, ktora fajnie prowadzila gre zespolu last year to i tak znajdziemy tu bardzo ciekawe nazwiska z Dubei w roli glownej, a to nie wszystko.. Wracaja takze z roku poprzedniego Kuttor, Weninger, Marko czy Bach.. Ponad to mamy Toth, powracająca po ME U18 w 2015 roku Aho, Kocsis, debiutantki Benke oraz Kiss, a także solidne Torok oraz Studer, ktore niemaly wklad mialy w gre Wegier na zeszlorocznych ME U18.
Naprawde jest tu spory potencjal i Węgierki sa w stanie powalczyc z Trojkolorowymi..
Do tego wszystkiego dochodzi sam okres przygotowawczy do Mistrzostw, gdzie oba zespoly mialy nawet okazje kontrolnie ze soba zagrac... Az tak może nie biore tego pod uwage bo byl to jednak wczesny etap przygotowan, ale gwoli scislosci, Francja wygrala dwa razy, Węgry raz, choc z tych dwoch wygranych Trojkolorowych jedna byla przekonująca... Drugie zwycięstwo nie przyszlo juz latwo.
Poza tymi starciami Węgierki przegraly może z Turcją raz, ale dwukrotnie tego rywala ograly.. Przegraly tez raz z Rosjankami, dzieki slabszej drugiej polowie, ale raz wygraly, to jest plus. Do tego dziewczyny dwukrotnie rozbily Wielka Brytanie.
Francuzki z kolei w sparingach ogrywaly i to wysoko tylko tych potencjalnie slabszych, Serbie, Belgie oraz Portugalie... Z Hiszpankami dwa razy nie bylo czego zbierac z Trojkolorowych, a i Rosjanki solidnie sie po dziewczynach przejechaly.
Jak dla mnie warto sprobowac, chocby symbolicznie, zle to nie wygląda.

Pukon

Moderator
Moderator

Cytuj:
Słowacja U20 - Kobiety - Czechy U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety(+5.5)
@1.87

Cytuj:
Turcja U20 - Kobiety - Holandia U20 - Kobiety
Holandia U20 - Kobiety(-6.0)
@1.55

Cytuj:
Hiszpania U20 - Kobiety(-18.5)
@1.615

Cytuj:
Hiszpania U20 - Kobiety(-12.0) 1st Half
@1.88

Cytuj:
Polska U20 - Kobiety poniżej 49.5
@1.833

Cytuj:
Węgry U20 - Kobiety - Francja U20 - Kobiety
Węgry U20 - Kobiety(+9.5)
@1.71

Pozostał niedosyt po pierwszym dniu.
Szkoda Holenderek, bo choc pierwsza polowa i początek 3q nie ukladaly sie najlepiej, w koncu Pomaranczowe odskoczyly mając "naście" punktów przewagi.. W tym momencie jednak nastapił przestój i to taki przestój, że od stanu 53-42 zrobilo sie 53-54, a Holandia nie zdobyla punktu przez ponad 5 minut...
Bylo nerwowo w tej 4q, Turcja miala nawet +3, ale koniec koncow Holandia to wyciagnęla ostatecznie wygrywając by 6.
Szkoda, bo po tym odjezdzie liczylem, ze Holenderki maja juz to pod kontrolą..
Co do Hiszpanek.. Liczylem na dużo mocniejszy start, a tu jeszcze w 2q bylo 21-21... Od tego jednak momentu Hiszpania zaliczyla 15-5 i zrobilo sie +10.. Troche Polki odrobily, Hiszpania rzutem za 3 Che odpowiedziala jeszcze w koncowce i do HT mielismy +11.. Blisko handi, ale... Tutaj na pewno szkoda tego przestoju od stanu 36-26, kiedy Hiszpania nie trafila nic przez prawie 3 minuty, po czym dopiero Che zaladowala troje...
3q na remis, chociaz Hiszpania miala już +14..
Na dobra sprawe dopiero 4q to odjazd Hiszpanek i ostateczne rozbicie naszego zespolu.
Pierwsze koty za ploty, wiemy wiecej niz chociazby dzis rano, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzien.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 09 lip 2017 
Moderator
Moderator

Wlochy U20 - Kobiety - Łotwa U20 - Kobiety
Łotwa U20 - Kobiety
@2.055

Na moje bardzo warto.
Włoszki to srebrne medalistki poprzednich Mistrzostw, ale osobiscie nie widze w tym roku powtorki z rozrywki..
Fakt faktem w porownaniu do roku poprzedniego, z tego srebrnego skladu pozostala Pan, ktora byla jedną z lepszych zawodniczek, pozostaly Costa, Porcu, czy Policari, ale zespol na moje za dużo stracil... Nie ma genialnej, znakomitej gwiazdy mlodego pokolenia, Zandalasini, nie ma Tagliamento, nie ma Kacerik i to nie jest w mojej opnii zespol tak silny jak przed rokiem.
Owszem mamy tu nowe twarze, z ktorych na pewno warto zwrocic uwage na Andre, ktora wczoraj zrobila z Portugalkami show, ale tak jak mówie, nie jest to skład az tak mocny, przynajmniej w mojej opinii.
Pierwszy mecz na mistrzostwach z Portugalią wielkiego szalu tez nie zrobił.. Dziewczyny wygraly, ale poza spora przewagą na tablicach, gdzie rzadzila i dzielila Andre, nie powiem, żeby Wloszki pozostawily po sobie pozytywne wrazenie..
Punktowo najlepiej wypadla Pan, ale 4/18FG to jest krotko mowiac tragedia... Powracające Costa oraz Porcu wypadly slabo, progres zaliczyla Policari, ale skutecznosc tez na kolana nie rzucala..
Kompletnie zawiodla Santucci, ktora zagrala na 0/6FG, Keys na tablicach wypadla niezle, ale 2/13 tez szalu nie zrobilo...
No nie przekonał mnie ten mecz i dzis na pewno nie będę w stanie zaufac Włoszkom... Zresztą nawet jesli wczoraj ta gra obecnych jeszcze vice mistrzyn wyglądałaby inaczej i tak pewnie probowalbym Łotyszek, na ktore w Portugalii trzeba uważać.
Łotwa przed rokiem zajela w ME Dywizji A 7 miejsce pokonując w meczu o ta lokate Polske...
Jest to calkiem fajny zespol, z bardzo ciekawymi nazwiskami, ale co najwazniejsze, jest to zespol, ktory w porownaniu do roku poprzedniego ma w zasadzie wszystkie najwazniejsze zawodniczki...
Ok, nie ma Kresliny, ale to w zasadzie jedyny brak, o ktorym można powiedzieć glosniej...
Zostaly jednak Panie Strautmane, zostaly Dreimane, Pavelsone, Kudule, swietne zawodniczki, ktore zreszta juz z Litwinkami w pierwszym meczu pokazaly jak waznymi sa ogniwami.. Fajnie tez wczoraj wypadla Gertsone, ktora choc w ME U18 przed rokiem nie czarowala, z Litwa zagrala dobre zawodny, podobnie zreszta jak Meldere, ktora jeszcze rok temu grala w ME U16...
Jest dodatkowo jeszcze pare innych nazwisk, ktore razem tworza bardzo fajny zespol ze sporym potencjalem...
Ten spory potencjal dalo sie zreszta zauwazyc juz w pierwszym meczu z Litwa, gdzie Lotyszki pokazaly sie z dobrej strony...
Wedlug mnie jak najbardziej warto, Łotwa z tym skladem jak najbardziej jest w stanie wygrac z Włochami, ktore jednak nie sa tym samym zespolem, ktory zdobyl rok temu srebro.

Moderator
Moderator

Francja U20 - Kobiety - Bosnia i Hercegowina U20 - Kobiety
Francja U20 - Kobiety(-13.0)
@1.60

Francuzki zaczely Mistrzostwa od wysokiej porażki ze swietnie dysponowanymi Wegierkami i tutaj mysle, ze dziewczyny będa chcialy sobie ta wczorajsza przegrana odbic...
Rywal jednak slabszy niz Węgierki, mecz w sumie ważny i licze, ze Trojkolorowe zrobia swoje.
Tak jak pisalem wczoraj, jest tu pare ciekawych nazwisk i chociaz w sparingach przed Euro z tymi mocniejszymi jak Hiszpania, czy Rosja wyraznie nie wychodzilo, z tymi potencjalnie slabszymi, Portugalia, Serbia oraz Belgia konczylo sie wysokimi wygranymi..
Tutaj jak wspomnialem wyzej, rywal slabszy niż Wegry, na pewno slabszy niz Francja i jednak tu już wypadałoby pokazac wiecej..
Bosniaczki maja w skladzie ta swietna Brcaninovic, dzieki ktorej udalo sie last year utrzymac w elicie, maja Kovacevic, maja Heljic, ktora mimo mlodego wieku na pewno ma niemaly potencjal, ale to jest wszystko malo na Francje...
Dodatkowo wczoraj ze Słowenią, Bosnia grala zaledwie siódemką zawodniczek... Brakowalo przede wszystkim wlasnie tej utalentowanej Heljic, ponad to nie zagraly Reljic, Omerbasic, Alispahic oraz Krakic..
Zagrala siodemka zawodniczek, ale wystep Azinovic mozna pominąc, Markovic tez mimo 30 minut na parkiecie zagrala na 0/6FG ... Tak na dobra sprawe gre ciagnely Kovacevic oraz Brcaninovic.
Francuzki maja jednak nie tylko mocniejszy, ale i glebszy sklad, licze tez, ze dzis duzo wiekszy pokaz swoich mozliwosci niz 1/12FG pokaże Berkani, a to wszystko wiąze sie z tym, ze Francja tutaj zrobi swoje, przynajmniej powinna zrobic swoje.
Ja tam sprobuje, wygrana co najmniej by 15 Trojkolorowych spokojnie jest tu w zasięgu.

Turcja - Holandia godz. 17.15
Typ / Kurs: forBET
2(-5,5) / 1.50 <plus>
2(-7,5) / 1.75 <minus>
68-74

Izrael - Chorwacja godz. 17.15
2 / 2.05
51-65 <plus>

Białoruś - Rumunia godz. 19.45
1(-7,5) / 1.50
1(-9,5) / 1.75
70-68 <minus>

Białorusinki na przerwę schodziły z 14 punktową przewagą, druga połowa to już straszna lipa, że w ogóle to ugrały to duży fart

Rosja - Turcja godz. 21.45
1(-14,5) / 1.64
1(-17) / 1.94

Turczynki wczoraj były blisko rywalek, ale to raczej wynikało z dużych przestojów w grze Holenderek, a nie z ich świetnej gry. Rosjanki tez jakoś wybitnie nie zagrały w meczu z Serbkami, np. jedna trafiona trójka na 25 prób, tego wyczynu raczej nie powtórzą dzisiaj, ale przede wszystkim rywal był zdecydowanie silniejszy no i co najważniejsze wygrały. Z dobrej strony pokazały się wczoraj jedynie Kozik i Shabanova, a są jeszcze tak mocne zawodniczki Burovaya, Safonova, Abaidullina, Glonti czy siostry Frolkina, które na pewno mają potencjał na dużo lepszą grę niż, to co pokazały wczoraj. Dla mnie Rosjanki mają tutaj odpowiednią siłę w kadrze na pewne pokonanie rywalek.

Moderator
Moderator

Hiszpania U20 - Kobiety - Szwecja U20 - Kobiety
Hiszpania U20 - Kobiety(-25.5)
@1.60

Wczoraj Hiszpankom troche zajęlo zanim odpalily.. Jeszcze w 2q mielismy remis i tu dopiero run dziewczyn 15-5 spowodowal pierwszy powazniejszy odskok... W 3q bylo nawet +14 i chociaz Polki ta strate zmniejszyly to i tak po 30 minutach Hiszpania miala +11. Prawdziwa moc dziewczyny pokazaly dopiero w 4q, w ktorej mocno odskoczyly koniec koncow wygrywając by 25.
Dzis licze na duzo lepszy start, bo tez jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby drugi raz z rzedu Hiszpanki mialy tak wolno sie rozkręcac... Powtorze sie, sklad Hiszpania ma mocny, wyniki sprzed Mistrzostw tez pokazują jak ogromny Hiszpania ma potencjal, a tez i dzisiejszy rywal idealnie nadaje sie do zbicia.
Szwecja to zadna potęga, przed rokiem dziewczyny byly nisko i w tym roku tęż prozno spodziewac sie ich wycieczki w okolice podium..
Nie ma juz trzonu zespolu, ktory napędzal Szwecje last year i choc są Stocklassa znana z wystepow w Udominate, Hagg, grająca z Lulea, Wadling po swoich debiutanckim sezonie w Maine, czy Camber grajaca w Iowa State to z cala pewnoscia mozna powiedziec, ze nie jest to zespol, ktory Hiszpankom moglby sie w jakikolwiek sposob przeciwstawic.
Same Mistrzostwa Szwedki tez zaczely nie najlepiej na starcie przegrywając z Belgią, fatalnie prezentując sie w pierwszej czesci meczu... Co prawda po przerwie dziewczyny staraly sie gonic, ale wiele z tego nie wyszlo i koniec koncow Szwecja przegrala by 10.
Tutaj tez cudow ze strony Szwedek sie nie spodziewam i jesli Hiszpania zagra swoje, nie bedzie czego z "Trzech Koron" zbierac.

Rosja U20 - Kobiety - Turcja U20 - Kobiety
Rosja U20 - Kobiety(-14.5)
@1.64

Rosja U20 - Kobiety - Turcja U20 - Kobiety
Turcja U20 - Kobiety poniżej 55.5
@1.85

Wyciągnęły wczoraj nieźle Rosjanki ten mecz z Serbkami, brawa dla nich.
Osobiscie nie jestem może aż tak wielkim fanem Rosjanek, ktore jednak nie sa tak mocne jak chociazby rok temu, kiedy sięgaly po brąz, ale jakby nie patrzeć, z Turczynkami problemow byc nie powinno...
Wczoraj Turcja moze i nie została rozbita przez Holenderki, ale Pomaranczowe nie zagraly jednak do konca tego co mogly... -6 sugeruje moze dobra gra Turcji, ale tak nie bylo, a tez bez dwoch zdan pomogly przestoje Pomaranczowych jak chociazby ten slawetny juz od stanu 53-42 do 53-54...
Turcja personalnie wygląda slabiej, a to jak bardzo odstaje od Rosji pokazala tuz przed Mistrzostwami, kiedy dostala od Rosjanek by 22..
Tutaj podobny wynik mnie nie zdziwi, więc... Wypada wziąć.

Słowacja U20 - Kobiety - Islandia U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety(-32.5)
@1.73

Islandia U20 - Kobiety poniżej 45.5
@1.85

Słowacja U20 - Kobiety(-6.5) 1q
@1.76

Słowaczki wygraly wczoraj jakże ważny mecz z Czeszkami i choc byl to dopiero pierwszy mecz w grupie, smialo mozna powiedzieć, że zrobily ogromny krok w strone awansu..
Dzis rywal zdecydowanie slabszy, jeden z najslabszych w stawce i chyba nie ma co liczyc na to, żeby Slowacja miala nie wygrac wysoko...
Tak jak pisalem juz pare razy, Słowacja ma solidny sklad, z wieloma powracającymi mocnymi zawodniczkami z Mistrzostw z roku poprzedniego... Ten sklad daje nadzieje na to, ze Słowacja udanie powalczy o powrot do elity, z ktora pozegnala sie przed rokiem.
Dziś sam mecz powinien być spacerkiem i chociaz jutro dziewczyny czeka mecz z Grecja to nie licze tutaj na żadną taryfe ulgowa, choc po prawdzie nawet jeśli Słowaczki nie zagrałyby tutaj na maksimum, Islandia jest na tyle slabszym zespolem, ze tak, czy inaczej powinno skonczyc sie pogromem.
Islandia ciagnieta jest przez grupe zawodniczek, ktore rok temu podczas ME U18 doprowadzily swoj zespol do polfinalu w Dywizji B.. Byla wowczas nawet spora szansa na awans do Dywizji A, ale po minimalnie przegranym meczu 1/2 z Grecja dziewczyny w walce o brąz i awans nie daly juz zupelnie rady BiH.
Z tego "czwartego" skladu tamtych Mistrzostw mamy Agustsdottir, Hrafnkelsdottir, Gunnarsdottir, Arnardottir i to sa te zawodniczki, ktore spisywaly sie bardzo solidnie w tym turnieju... Niestety dwie sprawy... Ten sklad jest slaby i na tle takiego zespolu jak Słowacja wygląda o co najmniej klase gorzej, a po drugie nie ma liderki tamtego skladu, tamtej druzyny, czyli Halfdanardottir i to jest spory cios dla tego i tak slabego zespolu.
To ile Islandie dzieli od tych lepszych bylo widac w pierwszym meczu przeciwko Grecji, gdzie dziewczyny zostaly rozbite przez rywalki by 30..
Słowaczki maja naprawde gigantyczna przewage i przy swoich i rywalek mozliwosciach nie powinno byc tu problemow ze zbiciem.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]