» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj

Re: U20, U18, U16 FIBA Women's European Championship 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lip 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Chorwacja U20 - Kobiety - Wielka Brytania U20 - Kobiety
Chorwacja U20 - Kobiety(-6.5)
@1.55

Chorwacja U20 - Kobiety/Chorwacja U20 - Kobiety (HT/FT)
@1.616

Chorwacja U20 - Kobiety(-8.5)
@1.80

Chorwacja U20 - Kobiety(-14.5)
@3.10

Bialoruś jest juz w polfinale, Izrael mogl być, gdyby wygrał co najmniej 11 oczkami... Teraz jedyna szansa dla gospodyn turnieju na awans do polfinalu to porazka Chorwatek...
Jak zatem mozna sie domyslić to ważny mecz dla Chorwatek, ktore jesli wygraja, awansują do polfinalu, a tym samym powalcza o awans do elity...
Wielka Brytania bez szans na awans i raczej nie sądze, że dziewczyny jakos mocno napsują tutaj krwi rywalkom.. Brytyjki fakt faktem fajnie zaczely Mistrzostwa, od dwoch wygranych, ale jednak trzeba pamiętać, że dziewczyny mialy na rozkladzie dwa najslabsze zespoly w grupie, czyli Irlandie oraz Rumunie.. Z Irlandkami co ciekawe dziewczyny sprawe wygranej, tak wysokiej wygranej zapewnily sobie dopiero w 4q co za fajnie nie wygląda... Jeszcze gorzej zreszta wygląda takie 6-21 w 2q z tak slabym rywalem..
Po tych dwoch wygranych przyszlo do starc z powazniejszymi firmami i tam juz Brytyjki za wiele nie pokazaly, najpierw dostając lanie od Izraela, last match z kolei przegrywając by 12 z Białorusią.
Jesli o Chorwatki chodzi, dziewczyny przegraly tylko z Białorusią, poza tym jednak odprawiając Irlandie oraz Rumunie, a także co najistotniejsze Izrael w pierwszym meczu.. Na pewno ten wystep dziewczyn w Izraelu można uznac poki co za udany, ale moze byc jeszcze lepiej jesli dziewczyny tutaj wygraja...
Co ciekawe Chorwacja niemal całą faze grupową grala w niepelnym skladzie... Napisalem "niemal" bowiem last match w koncu udalo sie zagrac w najmocniejszym zestawieniu.. Pojawily sie Hajdin oraz Strize, po dwoch meczach absencji wrocila Ilic i to sa naprawde dobre wiesci przez meczem z Brytyjkami.
Wiedza Chorwatki o co graja i wedlug mnie one nie zawiodą.. Przewage w koncu dziewczyny maja i zwlaszcza w optymalnym skladzie problemow z wygrana byc nie powinno.

Rumunia U20 - Kobiety - Irlandia U20 - Kobiety
Rumunia U20 - Kobiety(-15.5)
@1.45

Rumunia U20 - Kobiety(-19.0)
@1.87

Rumunia U20 - Kobiety(-25.5)
@2.80

Oba zespoly w grupie jeszcze bez wygranej, ale jednak Rumunki wyglądaja duzo lepiej, a i wyniki dziewczyn robią tutaj duzo lepsze wrazenie..
Irlandki wszystkie mecze przegraly wysoko, nie prezentując nic szczegolnego... To jest najslabszy zespol w tych mistrzostwach i trudno sie dziwic, że jest tak, a nie inaczej skoro ten sklad jest naprawde slaby, dodatkowo mlody i co wazne bez zadnej zawodniczki, ktora walczyla z druzyna last year...
Rumunki jednak potencjal maja duzo wiekszy i wedlug mnie jednak dziewczyny w tym ostatnim meczu fazy grupowej, aby uniknąc tej ostatniej pozycji, z najslabszym z mozliwych rywali, nie odpuszcza nawet na moment i wygrają naprawde wysoko...
Tak jak mowie, oba zespoly z 0-4, ale Rumunia ma tak duza przewage, że zawiezc jednak nie powinna.

Hiszpania U20 - Kobiety - Węgry U20 - Kobiety
Hiszpania U20 - Kobiety(-9.5) 1st Half
@1.909

Hiszpania U20 - Kobiety powyżej 77.5
@1.55

W nadziei, że dziś ni bedzie powtorki z wczoraj.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 13 lip 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Węgry U20 - Kobiety - Serbia U20 - Kobiety
Serbia U20 - Kobiety powyżej 65.5
@1.50

Cytuj:
Czechy U20 - Kobiety - Grecja U20 - Kobiety
Grecja U20 - Kobiety
@1.571

Cytuj:
Szwecja U20 - Kobiety - Holandia U20 - Kobiety
Holandia U20 - Kobiety(-15.0)
@1.58

Cytuj:
Chorwacja U20 - Kobiety(-6.5)
@1.55

Cytuj:
Chorwacja U20 - Kobiety/Chorwacja U20 - Kobiety (HT/FT)
@1.616

Cytuj:
Chorwacja U20 - Kobiety(-8.5)
@1.80

Cytuj:
Chorwacja U20 - Kobiety(-14.5)
@3.10

Cytuj:
Rumunia U20 - Kobiety(-15.5)
@1.45

Cytuj:
Rumunia U20 - Kobiety(-19.0)
@1.87

Cytuj:
Rumunia U20 - Kobiety(-25.5)
@2.80

Cytuj:
Hiszpania U20 - Kobiety(-9.5) 1st Half
@1.909

Cytuj:
Hiszpania U20 - Kobiety powyżej 77.5
@1.55

Co za wyniki dzisiaj..
Holandia przegrywa z tak "świetnie" dysponowana podczas tych mistrzostw Szwecja.
Grecja uwala awans z o nic nie grajacymi Czeszkami, ktore mecz wygrywają buzzerem w dogrywce.
Rumunki strasznie sie meczyly w pierwszej polowie i w ogole caly ten mecz lepiej przemilczec.. Niby jeszcze w 4q jakos udalo sie zrobic +13, ale co z tego skoro zaraz ta przewage szlag trafial, a Irlandki potrafily dojsc nawet na 5 punktow. Koniec koncow skonczylo sie na +8, ale Rumunki zawiodly na calej linii, a jak jeszcze widzi sie "show" z linii wolnych w ich wykonaniu to naprawde sam juz nie wiem, czy to ME U20, czy ME U10...
Hiszpania prowadzi 33-22, żeby stanąc w miejscu, po czym robi sie 33-32..
Awans podobnie jak wczoraj dziewczyny wywalczają dzieki 3q..
Tyle w tym wszystkim dobrego, że Chorwacja zgwalcila Brytyjki.

20 | 26 | 1

Rosja U20 - Kobiety - Belgia U20 - Kobiety
Rosja U20 - Kobiety(-13.5)
@1.45

Na koniec dnia nie omieszkam sprobowac jeszcze Rosjanek, ktore w Portugalii jeszcze nie przegraly.
Ja przyznam szczerze, że nie bylem może wielkim fanem tej druzyny, ktora jednak nie jest wedlug mnie tak mocna jak przed rokiem, kiedy siegala po braz, ale jakby nie patrzec zespol radzi sobie calkiem niezle. W sumie jeszcze przed mistrzostwami Rosjanki notowaly niezle wyniki i tutaj potwierdzaja, ze mimo tego, ze sklad zmieniony w porownaniu do roku poprzedniego, trzeba sie z nimi liczyc.
Ja sie oczywiscie zgodze, ze w grupie bylo goraco i z Serbia i z Holandia, ale tez trzeba Rosjanki pochwalic chociazby za ten fajny comeback z Serbkami... Ponad to dziewczyny rozbily Turcje, a w meczu 1/8 zdemolowaly BiH.
Belgijki na pewno nie sa zadna potęgą i jesli Rosjanki nie zlekcewaza rywalek, skonczy sie wysoko...
W grupie Belgia wygrala tylko ze slaba Szwecją, ponad to dostajac od Hiszpanii oraz Polski... W 1/8 co prawda udalo sie wygrac wysoko z Portugalia, ale tez jedna jaskolka wiosny nie czyni..
Z Rosja powtorki nie bedzie, a tez to czego mniej wiecej mozna sie w tym meczu spodziewac moglismy zobaczyc jeszcze przed mistrzostwami, kiedy oba zespoly spotkaly sie w starciu towarzyskim, ktore Rosja wygrala... 77-45.
Tutaj po prawdzie podobny wynik nie bylby zaskoczeniem, chociaz mi wystarczy skromne +20...
Zobaczymy, nie napalam sie, bo juz cudow dzis widzialem az nadto, ale sprobowac sprobuje.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
PukonBukmacherzy.com

PostNapisane: 15 lip 2017 
Moderator
Moderator

Czechy U20 - Kobiety - Wielka Brytania U20 - Kobiety
Czechy U20 - Kobiety(-5.5)
@1.40

Sprobuje.
Roznie to bywalo z tymi Czeszkami w tym turnieju, dla nich te Mistrzostwa to na pewno porazka, bo walka o miejsca 5-8 to bez wątpienia żaden sukces.
Mysle jednak, ze dziewczyny sa tutaj jeszcze w stanie cos pokazac i mam taka cicha nadzieje, ze ostatnie zwycięstwo w grupie z Grecja troszke ten zespol poniesie...
W grupie Czeszki przegraly ze Slowacją, przegraly z Nmeikami, wygrywając poza tym z Ukraina, Islandią oraz Grecja wlasnie last match...
Troche mi tutaj nie pasuje ten mecz z Islandią, gdzie dziewczyny az za bardzo sie meczyly, ale z drugiej strony rekompensuje mi to zwycięstwo dzien pozniej z walczacymi wowczas o polfinal Greczynkami.
Co do Brytyjek, jak pisalem ostatnio, dziewczyny wygraly z Irlandia oraz Rumunia, ale jednak juz z tymi mocniejszymi, czyli Bialorusią, Izraelem oraz Chorwacją dziewczyny byly bezradne...
Zwlaszcza z Izraelem oraz Chorwacja dziewczyny nie mialy absolutnie nic do powiedzenia..
Dodatkowo warto powiedziec, ze w ostatnim meczu z Chorwacją nie zagrala Gayle 9.5PPG, 2.3RPG, 2.8APG.
No ja tam sprobuje, Czeszki sa zespolem solidniejszym i choc nie byly to ich Mistrzostwa tutaj powinny zrobic swoje.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

Ekspert : Koszykówka

Podziękował: 1975
Podziękowano: 1026
Turcja - Holandia godz. 17.15
Typ: 2(-3,5)
Kurs: 1.45 forBET
Półfinał fazy play off o miejsca 13-16 i pojedynek pomiędzy ekipą Turcji a drużyną Holandii, przegrane z tej pary spadają do drugiej dywizji, wygrane zagrają w finale o ostatnie wolne miejsce w elicie. Oba zespoły spotkały się już w grupie D, gdzie Holenderki wygrały 74-68, Turczynki zmagania grupowe zakończyły na czwartej pozycji i bilans 1-2, Holenderki drugie miejsce w tabeli z identycznym bilansem. Turcja w 1/8 finału fazy play off przegrała ze Słowenią 65-80, w kolejnym meczu przegrały z Polską 68-77, Holandia w 1/8 uległa Francji 63-74, w meczu o miejsca 9-16 przegrała ze Szwecją 53-54. Trochę więcej spodziewałem się po drużynie Holandii, może nie ma składu na najwyższe cele w tych Mistrzostwach Europy, ale jest na tyle solidna kadra, że ten mecz ze Szwecją to powinny spokojnie wygrać i nie martwić się o pozostanie wśród najlepszych w Europie. Skomplikowały sobie mocno sytuację i teraz nie pozostaje nic innego, jak pokazanie, że w tej grupie zespołów walcząc o uniknięcie spadku, dysponują najsilniejszą kadrą. Mocno liczę na to, że wyjdą dzisiaj na parkiet mocno podrażnione, z taką sportową złością, za ten przegrany (na własne życzenie) mecz ze Szwecją i po raz kolejny pokonają dzisiejsze rywalki. Potencjał w tej drużynie jest, co pokazały chociażby mecze z silnymi drużynami jak Serbia, Rosja czy Francja, gdzie bardzo mocno postawiły się rywalkom i mogły nawet pokusić się o zwycięstwa, przy większej koncentracji przez całe spotkania. Gra Turczynek w tym turnieju jest mocno uzależniona od gry jednej zawodniczki Sevgi Uzun, jeżeli uda się Holenderkom powstrzymać w jakimś stopniu jej poczynania, cała ekipa turecka dużo straci ze swojej jakości. Siła holenderskiej drużyny rozkłada się jednak na większą liczbę zawodniczek, jak bardzo mocne tutaj Marieke Van Schie, Ilse Kuijt, Janis Ndiba czy Laura Westerik.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Pukon
Bukmacherzy.comWojtek_89

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Pukon napisał(a):
Turcja - Holandia godz. 17.15
Typ: 2(-3,5)
Kurs: 1.45 forBET

Holenderki powinny, ale osobiscie nie mam do nich az takiego przekonania.. Skład niby nie jest slaby, ale otwarcie trzeba sobie powiedzieć, ze te mistrzostwa Pomaranczowym nie wyszly..
Sam mecz z Turcją jeszcze w fazie grupowej tez mnie rozczarowal, bo choc może Turcja wielkiego meczu nie zagrala jak delikatnie mogłby sugerowac wynik, to jednak Holenderki tez nie poczarowaly, a w glowie caly czas mam te przestoje, w tym ten jeden, kiedy od prowadzenia 53-42 zrobilo sie 53-54..
Ostatni mecz Holandii ze Szwecja i porazka tez nie wygladaja za fajnie i tak zbierając to w calosc nie jestem w stanie zaufac Holenderkom.
Mimo wszystko zycze powodzenia, oby Holenderki choc w tej fazie zagraly tak jak powinny przy tym skladzie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
Bukmacherzy.comPukon

Podziękował: 1975
Podziękowano: 1026
Może w końcu Holenderki zagrają coś na miarę tej bardzo solidnej kadry, z taką nadzieją poszedłem w ich stronę. Te przestoje są duże, no ale jak można było postawić się silnej tutaj Rosji czy Francji, to jednak muszą być uważane za faworyta w starciu z Turczynkami, które jakby nie patrzeć, grają cały turniej to samo. Może zbyt optymistycznie do tego podszedłem, ale tak to widzę i może się uda;)
Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Słowacja U20 - Kobiety - Białoruś U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety
@1.55

Słowaczki jeszcze przed Mistrzostwami widzialem w roli jednego z faworytow do awansu i prosze bardzo, dziewczyny sa juz w polfinale, a tym samym o krok od powrotu do elity.
Ten sklad, ktory jednak wygląda w Izraelu naprawde solidnie zaowocowal dobrymi wynikami i Słowaczki w pelni zasluzenie sa gdzie są.
W grupie dziewczyny przegraly tylko raz, z Grecja i to po bardzo dramatycznym meczu, w dogrywce by 1 i to po wolnym Greczynek w ostatniej sekundzie..
Poza tym jednak dziewczyny rozbily Ukrainki, rozbily Islandki, czy co wazniejsze ograly Czeszki i Niemki...
Oczywiscie, zeby nie bylo warto powiedziec, ze Slowacja trzy ostatnie starcia grala bez Stasovej, ktora jednak po dwoch pierwszych meczach notowala niezle cyferki.. Nawet jednak bez niej sklad i tak jest solidny, a tez i bez niej wlasnie zespol robil swoje.
Bialorusinki wygraly grupe B, ale jednak az tak mnie ten zespol nie przekonuje jak Slowacja..
Oczywiscie fajnie wygląda wygrana z Chorwacja, ale w zasadzie tylko ten mecz do mnie jakos trafia... Z Irlandia oraz Wielka Brytanie dziewczyny zrobily swoje, ale w tych meczach inaczej byc nie moglo... Z Rumunia jednak juz tak kolorowo nie bylo i mimo wysokiej przewagi do HT, dziewczyny sporo musialy sie napocic, zeby wygrac..
Z Izraelem z kolei dziewczyny przegraly last match by 4, choc gospodynie tego turnieju do dzis moga sobie pluc w brode, ze przerznely taka przewage w 4q, ktora nie tylko wyrzucilaby z polfinalu Bialorus, ale popchnęłaby dalej wlasnie Izrael..
Jak dla mnie Słowaczki wygladaja lepiej zarowno pod wzgledem personalnym jak i pod wzgledem formy i powinny dziewczyny zrobic swoje, awansujac dzis nie tylko do finalu, ale także do Dywizji A.

Pukon

Moderator
Moderator

Hiszpania U20 - Kobiety - Rosja U20 - Kobiety
Hiszpania U20 - Kobiety(-4.5)
@1.40

Polfinal w Dywizji A.
Ciekaw jestem co Rosjanki w tym meczu pokażą... Tak jak pisalem ostatnio, nie jestem wielkim fanem Rosji i ten sklad jak dla mnie nie jest tak mocny jak chociazby przed rokiem... Mimo wszystko jednak brawa należą sie dziewczynom za dotychczasowy wystep w tym turnieju, za brak porazki..
Pytanie jednak, czy to wystarczy na Hiszpanie... Wedlug mnie nie.
Rosjanki jeszcze nie przegraly w Portugalii, choc pare razy bylo gorąco... Zawsze jednak udalo sie wyjsc obronną ręką, nieraz pokazujac "jaja", ale na Hiszpanki to wszystko wedlug mnie bedzie za malo.
Ja sie zgodze, ze ta faza pucharowa w pelni do mnie nie trafila jesli o Hiszpanie chodzi, bo zarowno z Litwa jak i Wegrami liczylem na wiecej niz tylko jedna mocna kwarte, ale tez z drugiej strony jesli pomyslec dluzej, kiedy bylo troszke gorecej jak do HT w obydwu wyzej wymienionych meczach, po przerwie dziewczyny wychodzily na takiej piz... ze z rywalek nie bylo czego zbierac i choc po 20 minutach bylo rowno i zarowno Litwa jak i Wegry po cichu mogly na cos liczyc, ta wlasnie 3q pokazywala, ze Hiszpania jak chce, jest poza zasięgiem.
No i tak, z Litwa 3q to 29-13, z Wegrami 19-5, gdzie po siedmiu minutach bylo 15-0.
Hiszpania jakby nie patrzec dysponuje lepszym skladem, jest dla mnie zespolem rowniejszym i oczywiscie mocniejszym... Do tego swoją wyższość nad Rosjankami, Hiszpania potwierdzila tuz przed ME wygrywając w starciu towarzyskim 68-55. W tym meczu Hiszpania byla strona wyraznie przewazajacą, a tez warto zaznaczyc, ze w 4q dziewczyny juz lekko odpuscily mając po 30 minutach 18 punktow przewagi.
Tutaj mysle, ze innego zwycięzcy jak w tym meczu towarzyskim nie bedzie.. Rosji nie zamierzam umniejszac, brawa dla dziewczyn za to co osiągnęly w Portugalii, ale tutaj juz koniec tego dobrego, z Hiszpanią zwycięska seria w tym turnieju dobiegnie konca, a sama Hiszpania moim zdaniem mocnym akcentem zamelduje sie w finale.

Niemcy U20 - Kobiety - Chorwacja U20 - Kobiety
Niemcy U20 - Kobiety(+1.5)
@1.87

Sprobuje jeszcze tak z Dywizji B.
Reszta pozniej.

Pukon

Moderator
Moderator

Polska U20 - Kobiety - Szwecja U20 - Kobiety
Polska U20 - Kobiety(-8.5)
@1.40

Polska U20 - Kobiety(-12.5)
@1.85

Polska U20 - Kobiety(-18.5)
@3.10

Szwecja U20 - Kobiety poniżej 54.5
@1.45

Walka o miejsca 9-12.
Szwedki last match pokonaly Holandie i to chyba jedyny pozytyw ze strony reprezentacji Trzech Koron podczas tych mistrzostw.. Jest to wygrana dla mnie przynajmniej zaskakująca, ale jak to mowia, jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Faza grupowa w wykonaniu Szwecji wyszla delikatnie mowiąc slabo.. Dziewczyny przegraly z Belgia, a także dostaly lanie od Hiszpanek oraz Polek. W 1/8 z kolei Szwedki polegly wysoko z Włoszkami.
No i fakt, żeby nie bylo, w meczach z Polska oraz Wlochami, Szwecja grala bez Wadling 13.3PPG, 9.7RPG, 1.3APG, jednej ze swoich liderek, a nawet najlepszej zawodniczki, ktora wrocila na mecz z Holandia, gdzie pomogla swojej druzynie w tej powtorze sie, niespodziewanej wygranej..
Niestety jednak ona dziś nie zagra i to jest spory cios dla tego i tak nie najlepiej wygladającego w Portugalii zespolu...
Prawde mowiac nawet z nia nie widzialbym tutaj wielkich szans dla Szwedek, a bez niej tym bardziej nie jestem sobie w stanie wyobrazic nawiązania przez dziewczyny walki z Polskim zespolem..
Ten brak i to czego dzis możemy byc swiadkami zreszta bylo widac juz w meczu fazy grupowej, gdzie Polki jak wspomnialem wyzej zlały wrecz rywalki 65-35..
Tutaj wedlug mnie inaczej nie bedzie... Polki mnie zaskoczyly ogolnie in plus w tych Mistrzostwach, bo choc nie udalo sie z Hiszpania, czy Łotwa, z Belgia oraz Szwecja w grupie skonczylo sie wysoko, a i w ostatnim meczu z Turcja dziewczyny pokazaly ogromny charakter wyciagając mecz z -23, wygrywając go by 9.
Jak dla mnie wyraznie Polska powinna tu potwierdzic swoją wyzszosc i zwlaszcza przy braku Wadling po drugiej stronie wygrana Biało Czerwonych co najmniej by 20 nie powinna byc zaskoczeniem.

Pukon

Moderator
Moderator

Cytuj:
Rosja U20 - Kobiety - Belgia U20 - Kobiety
Rosja U20 - Kobiety(-13.5)
@1.45

Cytuj:
Czechy U20 - Kobiety - Wielka Brytania U20 - Kobiety
Czechy U20 - Kobiety(-5.5)
@1.40

Cytuj:
Słowacja U20 - Kobiety - Białoruś U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety
@1.55

Cytuj:
Hiszpania U20 - Kobiety - Rosja U20 - Kobiety
Hiszpania U20 - Kobiety(-4.5)
@1.40

Cytuj:
Niemcy U20 - Kobiety - Chorwacja U20 - Kobiety
Niemcy U20 - Kobiety(+1.5)
@1.87

Cytuj:
Polska U20 - Kobiety(-8.5)
@1.40

Cytuj:
Polska U20 - Kobiety(-12.5)
@1.85

Cytuj:
Polska U20 - Kobiety(-18.5)
@3.10

Cytuj:
Szwecja U20 - Kobiety poniżej 54.5
@1.45

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 16 lip 2017 
Moderator
Moderator

Bośnia i Hercegowina - Turcja
Bośnia i Hercegowina(+5.5)
@1.64

Ostatni dzien Mistrzostw zaczne tak.
Napalac sie nie napalam, ale uważam, że Bosniaczki stac tu na nawiązanie walki..
Oba zespoly na pewno spadna z Dywizji A i w zasadzie tutaj dziewqczyny jedynie zagraja o uniknięcie ostatniego miejsca na turnieju...
Faworytkami bookiego jest Turcja, ale to nie jest znowu zespol, ktoremu bym ufal... Nie jest to bez dwoch zdan turniej Turcji, ale w sumie bylo to do przewidzenia patrzac na sklad... W samym turnieju dziewczyny wygraly tylko z Serbia, byly tez blisko Holandii w obu meczach, ale niestety z perspektywy calego turnieju mozna powiedziec, ze Pomaranczowe sa w Portugalii zespolem przereklamowanym..
Z Rosja, czy Slowenia, Turcja byla zupelnie bezradna, a z Polkami dziewczyny przegraly by 9, gdzie Biało Czerwone zaliczyly genialny comeback z... -23.
Oczywiscie, zeby nie bylo, Bosniaczki w Portugalii maja nawet 0-6, ale ze Słowenia bylo blisko, z Francja do 30 minuty bylo blisko, z Portugalia oraz Litwa dziewczyny przegraly by 3... Z Rosja fakt faktem skonczylo sie wysoka porazka, podobnie jak z Wegrami, ale chocby z Węgierkami przeciez przez 19 minut Bosniaczki prowadzily...
Jest 0-6, ale to te wyniki wcale nie znacza, ze ze slabymi Turczynkami dziewczyny zostana rozbite..
Tak po prawdzie najbardziej martwi mnie tutaj chyba absencja Miseljic po stronie Bośni w ostatnim meczu, ale i bez niej dziewczyny potrafily powalczyc z Litwa, i bez niej tez Bosniaczki 30 minut trzymaly sie z Francją... Z drugiej strony Turcja grala wczoraj bez Topuz.
Tak jak mowie, napalac sie nie napalam, ale sprobowac sprobuje, zobaczymy co dziewczyny na to.

Moderator
Moderator

Portugalia U20 - Kobiety - Szwecja U20 - Kobiety
Portugalia U20 - Kobiety(-8.5)
@1.40

Portugalia U20 - Kobiety - Szwecja U20 - Kobiety
Portugalia U20 - Kobiety(-7.5) 1st Half
@1.83

Mecz o miejsce 11.
Szwecja w tym turnieju zaskoczyla tylko raz, wygrywając z Holandią.. Poza tym jednak dziewczyny nie pokazaly nic ciekawego, wczoraj potwierdzajac jak slaby jest to turniej w ich wykonaniu, przegrywając z Polska 35-57.
Udalo sie osiagnąc plan minimum, udalo sie utrzymac w elicie, w zasadzie dzieki jednej wygranej, ale nic wiecej Szwedki nie ugraja, miejsce 11 jest moim zdaniem poza ich zasięgiem..
Tak jak pisalem wczoraj, w meczach z Polska jeszcze w fazie grupowej oraz pozniej z Wloszkami, Szwecja radzic musiala sobie bez Wadling 13.3PPG, 9.7RPG, 1.3APG, swojej liderki.. Fanny wrocila co prawda w meczu z Holenderkami, ale wczoraj z Polska juz nie zagrala i nie zagra także dziś.
To jest spory minus dla Szwedek, ktory w polączeniu z ta naprawde nie za ciekawa dyspozycją w tym turnieju nie daje za duzych szans na zobaczenie wielu pozytywow ze strony Szwecji w tym ostatnim dniu Mistrzostw.
Portugalia nie jest na pewno zadna potęgą, ale na tle Szwedek dziewczyny wyglądaja jednak zdecydowanie lepiej.. Grupe dziewczyny skonczyly z 2-1, przegrywajac z Włoszkami by 4 oraz wygrywając z Litwa i co zaskakujące (przynajmniej dla mnie) z Łotwą.
Faza pucharowa to wysoka wygrana z Belgią, porazka last match z Serbia oraz wygrana z BiH, czyli umowmy sie tak sobie.. Niemniej ogolnie te wyniki zdecydowanie bardziej przekonuja niz te Szwedek..
Sklad tez na korzysc Portugalii, a nie mozna zapomniec o tym, że to wlasnie Portugalki są gospodyniami Mistrzostw także licze tez po cichu na doping w ostatnim meczu dziewczyn..
Ja osobiscie naprawde nie wierze, żeby Szwedki bez Fanny mialy cos tu zdzialac... Portugalia na moje bez klopotow powinna wziąc ten mecz.

Moderator
Moderator

Irlandia U20 - Kobiety - Islandia U20 - Kobiety
Islandia U20 - Kobiety
@1.615

Wielka Brytania U20 - Kobiety - Izrael U20 - Kobiety
Izrael U20 - Kobiety(-7.5)
@1.40

Tak na wczesniejsza porę, reszta później.

Pukon

Moderator
Moderator

Węgry U20 - Kobiety - Włochy U20 - Kobiety
Węgry U20 - Kobiety
@1.73

Może pożałuje, ale wezme..
Wegierki najbardziej mnie zawiodly w meczu ze Słowenia, gdzie przegraly wysoko.. Z drugiej strony jednak Słowenia jest gdzie jest, więc..
Poza tym jednak Węgry zagraly swietny mecz z Francją, ktory wygraly bardzo wysoko, rozbiły po przerwie BiH, choc do 19 minuty to rywalki prowadzily, wysoko wygraly z Serbią, last match rozbily Belgie no i przegraly z Hiszpankami, chociaz obiektywnie potrafily sie ogarnąc przy 22-33 i dojsc jeszcze przed przerwa rywalki na jedno oczko...
Nie sa to zle wyniki patrząc z perspektywy calego turnieju i na chlodno trzeba powiedziec, ze ten niemaly potencjal jakim Węgry dysponuja udalo sie jakoś pokazać...
Wloszki z kolei mialy obiecujący poczatek, kiedy w grupie wygraly wszystkie mecze, a pozniej rozbily Szwecje... W kolejnym meczu jednak dziewczyny dostaly lanie od Francji i choc wczoraj dziewczyny ograly Łotwe nie mam przekonania czy na Węgry to starczy...
Przede wszystkim nie jestem pewny, czy Wloszki zdazyly sie zregenerowac po tym wczorajszym, morderczym meczu, wygranym po drugiej dogrywce.. Naprawde sporo sil zostawily na parkiecie Włoszki, a tez warto powiedzieć, że nie zagrala w tym starciu jedna z liderek, Pan, ktora doznala urazu w meczu z Francją...
Węgierki maja potencjal na tyle duży, zeby tu wygrac z podmęczonymi rywalkami, ktore dodatkowo zaczynaja bez jednej ze swoich liderek..
Sprobowac nie zaszkodzi.

Pukon

Moderator
Moderator

Słowacja U20 - Kobiety - Niemcy U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety
@1.47

Słowacja U20 - Kobiety - Niemcy U20 - Kobiety
Słowacja U20 - Kobiety(-4.5)
@1.85

Zostały mam tylko finaly, zaczniemy od Dywizji B.
Oba zespoly z pewnym awansem, ale oczywiscie zostaje jeszcze kwestia zlota... No i wedlug mnie Slowacja jest tą druzyna, ktora po to zloto sięgnie..
Fakt faktem, nie gra ostatnimi czasu Stasova, ale i bez niej zespol robi co do niego nalezy.. Fakt, z Grecja skonczylo sie na porazce, choc minimalnej, po OT, po wolnym w ostatniej sekundzie, ale z Bialorusią wczoraj, z Ukraina i Niemkami, Slowacja nawet bez Stasovej robila swoje.
Nawet bez niej, choc to jest solidna zawodniczka, Słowacja dysponuje solidnym skladem i nawet bez niej, dziewczyny w tym meczu o tytul zawiezc nie powinny.
Niemki grupe skonczyly na drugim miejscu... za Słowaczkami, w tym turnieju przegraly raz... ze Słowaczkami.. Wyniki sa niezle, nie można powiedzieć, ale dla mnie przynajmniej to Słowaczki sa zespolem lepszym, dysponuja lepszym skladem, nawet jesli nie gra Stasova i to, ze jest to zespol lepszy dalo sie zauwazyc wlasnie podczas bezposredniego starcia tych druzyn w grupie.
Fakt faktem w tamtym meczu to Niemki mimo wyrownanego poczatku, w pewnym momencie 1q zrobily oidjazd mając 16-8, ale Słowacja jeszcze przed koncem tej odslony zdolala nadrobic.. W 2q Niemki mialy co prawda nawet 18-12, ale to tyle.. Jak Słowaczki ruszyly, tak zrobilo sie 20-33, a Niemki nie byly w stanie zdobyc punktu przez niemal 5 ostatnich minut kwarty.
Po przerwie Niemki staraly sie gonic, doszly nawet rywalki na cztery oczka, ale to wszystko.. Jeszcze do konbca 3q Slowacja zwiekszyla swoją przewage, w 4q dopelniając dziela.
Zrobily Słowaczki swoje, byly w tym meczu mimo tego poczatku strona przewazającą i na to licze także w tym finale..
Z tym skladem, z ta gra dzisiejsze zwycięstwo bedzie pieknym dopelnieniem tego udanego turnieju.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]