» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona
  Drukuj

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 cze 2017 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 76
Peru - Paragwaj
typ: over 3.5
3.35 Unibet

Mecz towarzyski.
Przewiduję tutaj sporo bramek bo obie drużyny ostatnio mają problemy defensywne.
Szczególnie te problemy dotyczą Paragwaju, który ostatnio przegrał 0:5 z Francją, 0:3 z Brazylią czy też 1:4 z Peru czyli dzisiejszym rywalem.
Mecze między tymi drużynami ostatnio rzadko kiedy są nudne, liczę na trochę fantazji z obu stron tak jak to było w listopadzie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 08 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1373
Podziękowano: 3489
Cytuj:
:arrow: Spain - Colombia Typ: obie drużyny strzelą gola 2.10 <plus>

PostNapisane: 09 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 285
Międzynarodowe/Mecze Towarzyskie

Argentyna - Brazylia
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ BRAMKĘ
TYP: Tak 1.75 <minus>

Na Melbourne Cricket Ground towarzyski mecz pomiędzy Brazylią i Argentyną, przewidywane składy:

Weverton - Luis, Gil, Silva, Fagner - Fernandinho - Coutinho, Augusto, Paulinho, Willian - Jesus

Romero - Tagliafico (Mascherano), Mammana, Otamendi, Mercado - Biglia, Banega - María, Messi, Dybala - Higuain

Jak widać fani w Australii będą ugoszczeni "na bogato" jeśli chodzi o gwiazdy w obu reprezentacjach. Sampaoli dostał trudne zadanie poskładania Albicelstes i zaczął od gigantycznego przewietrzenia kadry! Pożegnał Agüero, Funesa, Zabalete, Roncagliae, Péreza, Lavezziego czy Pratto. Brakuje kontuzjowanego Rojo. Po drugiej stronie Brazylia, która zdemolowała Argentynę w listopadzie 3-0 i wygrała już 9 spotkań z rzędu. Oczywiście nowy trener Argentyny słynie z wybitnego wykorzystywania taktyki, ale mając po obu stronach takie nazwiska trudno nie oprzeć się wrażeniu, że bramki dla obu tych zespołów po prostu padną. Efekt nowej miotły w ekipie Argentyny powinien być bardzo widoczny. Zakład w Forbet

W 41 : L 35 (2015)
W 36 : L 35 (2014)
W 130 : L 93 (2013)
W 287 : L 193 (2012)
W 72 : L 43 (2011)

PostNapisane: 10 cze 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 23
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Szkocja - Anglia
Typ: 2
Kurs: 1.6 <minus>
Bukmacher: Totolotek

Dziś rozgrywane będą kolejne mecze na drodze do Mundialu w Rosji. Totolotek z tej okazji przygotował wyjątkową ofertę dla użytkowników i drugi dzień z rzędu aktywna jest promocja Gram Grubo, więc można skorzystać i obstawiać bez podatku. Moim zdaniem jednym z ciekawszych starć jest te, które o 18 zostanie rozegrane w Glasgow. Pojedynek między Szkotami oraz Anglikami to z pewnością wiele emocji na trybunach oraz na murawie, na której nikt nie odstawi łatwo nogi w walce o piłkę. Anglicy są pewnym liderem swej grupy i w tej serii spotkań na pewno nie stracą tej pozycji, a imponuje przede wszystkim ich organizacja gry w defensywie, bo nie stracili jeszcze bramki, co jest wynikiem robiącym duże wrażenie. Szkocja na pewno trochę rozczarowuje swych fanów, bo zajmuje czwartą pozycję i potrafiła stracić punkty choćby z Litwą. Ostatnio jednak ograli Słoweńców i na pewno będą chcięli dziś powalczyć. Moim zdaniem nie mają jednak większych szans, pierwszy pojedynek Anglia wygrała 3:0 i nie zdziwi mnie powtórka tego rezultatu.

PostNapisane: 12 cze 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 23
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Łotwa - Estonia
Typ: 2 <plus>
Kurs: 2.7
Bukmacher: Totolotek

Już w piątek rozpoczęte zostaną Mistrzostwa Europy U-21, które zostaną rozegrane w Polsce. Dziś trochę sparingów między młodzieżówkami, ale ja z oferty wygrzebałem towarzyski pojedynek między Estonią oraz Łotwą. Starcie państw regionu bałtyckiego, które nie są może znane z piłki na najwyższym poziomie według bukmacherów powinno być dość wyrównane, ale moim faworytem są tu Estończycy, które w ostatnim czasie spisują się trochę lepiej na światowych boiskach. Łotwa przegrała już pięć pojedynków z rzędu, a ostatnio zwyciężyła we wrześniu 2016 roku, lecz ich przeciwnicy to jednak umówmy się, amatorzy z Andory oraz Luksemburga. Estonia potrafiła w marcu dość sensacyjnie ograć Chorwacje i moim zdaniem ostatnio generalnie więcej ma wspólnego z piłką, potrafi choćby remisować zy stosunkowo mało nisko przegrywać. W Totolotku dziś promocja polegająca na zwiększeniu wpłaty o 20% do nawet 500 złotych, więc szykującym się do obstawiania Mistrzostw Europy U-21 polecam dziś powierzyć temu bukowi swoje środki, bo promocja dotyczy też starych użytkowników.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi typerex za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 13 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 379

Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Międzynarodowy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Francja – Anglia
Typ: over 2.5 <plus>
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Obie ekipy nie popisały się w ostatnich meczach eliminacyjnych, Francja przegrała z Szwedami 1:2, natomiast Anglicy w ostatnich minutach wywalczyli remis ze Szkotami, dzisiejszy mecz będzie dobrym testem dla obu ekip.
Francja przegrała po fatalnym błędzie Lorisa w ostatnich minutach meczu, ta porażka to dobra informacja dla dzisiejszego typu bo będzie w nich sporo sportowej złości, dodając do tego grę u siebie powinni grać w szybkim tempie a nie być już na wakacjach. Zresztą Francuzi u siebie towarzysko grają bardzo otwartą piłkę i na brak bramek nie można narzekać. Kadrowo Francuzi wyglądają w każdej formacji świetnie, raczej na boisku zobaczy mnóstwo młodzieży, zresztą ta kadra jest i tak młoda. W defensywie zapewne zadebiutuje Kimpembe, jeśli chodzi o ofensywę to tutaj czy rezerwa czy podstawowy skład parcie na atak będzie to samo – Mbappé, Lacazette, Dembélé, Lemar zawodnicy potrafiący robić cuda z piłką no i walczą o pierwszy skład.
Kadrowo Anglia w defensywie nie przekonuje, brakuje mi tam w środku pola takiego typowego gościa do odbierania piłek, jest Dier ale to nie jest jeszcze ten poziom, brak Hendersona czyli idealnego walczaka do takiego spotkania dodatkowo zimniejsza pole manewru trener w zabezpieczeniu środka pola w aspektach defensywnych – to było widać w meczu ze Szkotami gdzie niby Anglia miała mecz pod kontrola ale Szkoci gdy tylko odważniej podeszli pod bramek potrafili od razu stworzyć sytuację, Dier tak jak napisałem trochę piłek w środku stracił, a dziś ten nacisk będzie zdecydowanie większy . Można można się według mnie spodziewać sporo zmian w defensywie ja tu widzę całkiem inne zestawienie a to im nie pomoże. Nie tak dawno ekipa Soutghate podejmowała towarzysko Hiszpanów u siebie i trener po przerwie przy powodzeniu 2:0 wyjął trzy ogniwa w defensywie i skończyło się remisem 2:2.
Jak wspomniałem w obu ekipach będą rotacje ten najbardziej odczują defensywy bo tam jakościowo te zmiany będą słabsze plus zgranie, ofensywnie najmniej ucierpią stąd powinien to być szybki mecz w ataku z jednej i drugiej strony zakończony bramkami.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 25 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Afryka COSAFA CUP
Godz: 19:30
Spotkanie Madagascar-Seszele
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.60
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach COSAFA Cup w Afryce, Madagascar podejmował będzie ekipę Seszel, gospodarze są przez bukmacherów wystawiających kursy uznawani za faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, bowiem goście spotkania wyjazdowe krótko mówiąc mają beznadziejne, Seszele nie wygrały ostatnich 15 spotkań, zanotowali w tym czasie aż 14 porażek, oraz 1 podział punktów, ich bilans bramkowy w tym czasie wyniósł: 48:7 tak więc w każdym ze spotkań kilka goli tracą z tego co widzę w spotkaniach z udziałem tej ekipy pada mnie więcej 3-4 bramki w meczu, myślę że Madagascar, który jest zespołem notującym znacznie lepsze rezultaty (wygrał 5 ostatnich swoich spotkań ) powinien również w tym spotkaniu sięgnąć po komplet punktów, obie drużyny spotykały się ze sobą do tej pory 2 razy i za każdym razem Madagascar był zespołem lepszym i zwyciężał, raz był to wynik 0:5 raz 0:1 , tu taj postawiłbym na wygraną z Madagascaru do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 30 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 22:45
Spotkanie USA-Ghana
Typ: 1 DNB <plus>
Kurs 1.51
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie towarzyskie reprezentacji USA oraz Ghany, zapowiada się niezwykle ciekawie, według mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie USA jest faworytem do zwycięstwa. Gospodarze nie są pokonani od 7 kolejnych spotkań w których zanotowali 4 remisy oraz 3 zwycięstwa, są zespołem znacznie bardziej poukładanym i zdyscyplinowanym taktycznie ich poprzednimi rywalami były reprezentację między innymi Meksyku , Panamy, Wenezueli , Serbii, goście natomiast nie mogą się poszczycić tak dobrym wynikiem jak USA, w poprzednich 7 meczach rozegranych przez Ghanę tylko 2 kończyły się zwycięstwami , 1 podziałem punktów oraz aż 4 porażkami ,ale ich rywale nie licząc Meksyku z którym przegrali byli znacznie słabsi niż USA. Ogólnie na terenie USA obie drużyny spotykały się do tej pory 1 raz padł wtedy remis po 1 . Tutaj moim zdaniem gospodarze , którzy są obecnie w dobrej dyspozycji powinni dyktować warunki gry i to właśnie oni są moim zdaniem stawiani w roli faworyta, ja zagrałbym tutaj na wygrana USA dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Ghana , bramkę może tutaj strzelić.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 09 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 03:00
Spotkanie Meksyk-Salvador
Typ: Meksyk -1 <plus>
Kurs 1.70
Buk Forbet
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach pucharu Gold Cup, w którym ekipa Meksyku zmierzy się z zespołem Salvadoru, Meksyk naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie licząc wpadki z zespołem Niemiec i wysokiej porażki resztę spotkań ekipa zagrała na wysokim poziomie i zanotowała kilka dobrych spotkań stwarzając problemy zespołowi Portugalii i to dwukrotnie , teraz Meksyk ma znacznie słabszego rywala z Salwadoru który zazwyczaj nie zwycięża swoich spotkań, remisuję je lub ponosi porażki. Oba zespoły ze sobą od 1970 roku rywalizowały 16 razy , 12 razy wygrywała drużyna Meksyku, 4 razy drużna Salvadoru, co ciekawe nigdy nie zanotowany m[pomiędzy nimi wyniku remisowego. W tym meczu ekipie Salvadoru w obecnej formie również będzie bardzo ciężko żeby cokolwiek ugrać ze znacznie mocniejszym oraz bardziej doświadczonym Meksykiem, liczę że Meksyk wygra tutaj różnicą co najmniej dwóch bramek , stawiam na wygraną Meksyku 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 11 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 04:00
Spotkanie Honduras-Gujana Francuska
Typ: 1 <minus>
Kurs 1.41
Buk Fortuna
Analiza: Drugie spotkanie obu ekip w ramach Gold Cup. Honduras w pierwszym meczu przegrał z zespołem Kostaryki 1:0 , teraz jest faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Gujany Francuskiej , która przegrała 2:4 z ekipą Kanady. Honduras w starciu z zespołem Kostaryki był zespołem lepszym stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak nie zdołał zdobyć nawet jednego gola , Kostaryka jak to mawiają wykorzystała co miała i dopisała do swojego dorobku komplet punktów, teraz na pewno będzie chciał wygrac bowiem tylko wygrana jeszcze daje szanse na awans do kolejnej rundy tych rozgrywek co do gości to wiadomo że tracą mnóstwo bramek, Kanada pomimo raczej średniej ofensywy potrafiła strzelić im aż 4 , Gujana gra do przodu więc bramkę może tutaj zdobyć , dlatego moim zdaniem można tutaj zaryzykować grę na over w bramkach i to nie over 2.5 a over 3.5 na co kurs jest już przyzwoity, polecam pograć na wygraną Hondurasu oraz over 3.5 gola , bowiem ja stawiałbym na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.

PostNapisane: 14 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 04:00
Spotkanie Honduras-Kanada
Typ: over 1.5
Kurs 1.50 <minus>
Buk Forbet
Analiza : Kolejne spotkanie w ramach fazy grupowej Gold Cup, Honduras zagra w nim z zespołem Kanady, ekipa Kanady w tej chwili do awansu potrzebuję zaledwie remisu, Honduras natomiast musi wygrać i liczyć na wpadkę Kostaryki żeby myśleć o awansie do kolejnej fazy rozgrywek. Kanada zdobyła w swoich meczach 4 punkty natomiast Honduras ma ich 3 na swoim koncie. Wiadomo że Honduras tutaj musi bardziej zaatakować bowiem remis im nic nie daje , Kanada natomiast powinna ograniczyć się do kontr i tak szukać zdobycia jakichkolwiek bramek właśnie w ten sposób , w spotkaniach obu ekip wpada sporo bramek więc liczę iż w tym meczu będzie podobnie, bowiem tak Kanada jak i Honduras bramki zdobywać potrafią, według mnie obie ekipy w tym spotkaniu minimum po jednej bramce strzelić powinny, wydaje mi się że kurs 1.50 na over 1.5 gola jest warty do zagrania , bowiem w rzadko w spotkaniach pomiędzy tymi dwiema drużynami nie padały minimum dwie bramki, uważam że tutaj po dobrym kursie można również spróbować zagrać over 2.5 gola, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu Hondurasu po 90 minutach tej rywalizacji.

PostNapisane: 20 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 04:30
Spotkanie Meksyk-Honduras
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.60
Buk Forbet
Analiza Faza Play-Off pucharu Gold Cup, Meksyk , który wygrał swoją grupę zmierzy się tutaj z reprezentacją Hondurasu, Meksyk jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem ostatnio jest w niezłej formie pomimo tego że nie gra takim składem jak na pucharze konfederacji , jest zespołem poukładanym i moim zdaniem znacznie lepszym niż ekipa Hondurasu, który w swojej grupie zajął 3 miejsce i awansował do dalszych gier. Meksyk w ostatnich kilku latach tylko 1 raz został pokonany przez Honduras, poza tym prawie zawsze wygrywał lub remisował z nimi , myślę że w tym meczu od samego początku do końca będzie kontrolował to spotkanie , obie ekipy spotkały się ze sobą 09.06.2017 wtedy Meksyk nie dał żadnych szans ekipie Hondurasu wygrał 3:0 Honduras nie potrafił stworzyć sobie praktycznie ani jednej dogodnej sytuacji w 90 minut a do tego nie oddał celnego strzału na bramkę , więc myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 23 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 03:00
Spotkanie Meksyk-Jamajka
Typ: 1 <minus>
Kurs 1.53
Buk Fortuna
Analiza: Drugie Półfinałowe spotkanie w ramach Złotego Pucharu (Gold Cup) Meksyk zmierzy się z w nim z zespołem Jamajki. Meksyk oczywiście będzie tutaj faworytem do zwycięstwa , w drugim półfinale USA bez większych problemów uporało się z zespołem z Kostaryki i zameldowało się w finale. Jamajka w poprzednim swoim spotkaniu na etapie ćwierćfinału wygrała z zespołem Kanady,ale to Ci drudzy byli zespołem znacznie lepszym tworzącym sobie sporo sytuacji podbramkowych , niestety zabrakło im szczęscia oraz skuteczności , dlatego odpadli z rywalizacji , tutaj nie widzę innej opcji niż wygrana Meksyku , który jest zespołem znacznie lepiej poukładanym , gram na nich od samego początku turnieju ponieważ są dla mnie faworytem do zdobycia tego trofeum, grając nawet w takim składzie. Nie liczą iż w tym meczu Jamajka zdobędzie chociażby jednego gola , te zespoły spotkały się ponad tydzień temu i Meksyk był tam zespołem znacznie lepszym , niestety padł remis po 0,ale Jamajka praktycznie nie zagrażała bramce Meksyku, myślę że tutaj będzie podobnie bowiem gra toczy się już o znacznie wyższe cele, dlatego też jak już wspomniałem wcześniej nie widzę innej opcji aniżeli wygrana Meksyku, stawiam na wynik 2:0 może 3:0 , bowiem jak meksyk strzeli 1 gola to już raczej worek się rozsypie bo Jamajka będzie musiała ruszyć, goście najprawdopodobniej będą próbowali utrzymać 0:0 i doprowadzić do karnych.

PostNapisane: 09 paź 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 6
Dyscyplina Piłka nożna eliminacje ME U-21
Godz: 17.30
Spotkanie: Czrnogóra U21 - Słowenia U21
Typ: over 1,5 gola
Kurs 1.4 <plus>
Buk Forbet

Bardzo ciekawie zapowiada sie to dzisiejsze spotkanie. Faworytem tego meczu sa w moim odczuciu jak i według bukmacherów gospodarze. Nie ważne jednak kto wygra ale ważnie jeżeli chodzi o ten typ ile bramek padnie. Wydaje mi się ze zobaczymy ich tutaj dziś co najmniej dwie, jednak mam nadzieje że wpadnie ich znacznie więcej. Jeżeli przeanalizujemy ostatnie 10 spotkań tych drużyn to widać, iż tylko w 2 na 20 spotkań ten over by nie był pokryty, a ostatnie spotkanie tych drużyn jeszcze bardziej przekonuje mnie, że ten typ ma duże szanse powodzenia ponieważ zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść dzisiejszych gospodarzy.

PostNapisane: 10 paź 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 6
Dyscyplina Piłka nożna eliminacje MŚ
Godz: 20.45
Spotkanie: Luksemburg - Bułgaria
Typ: 1 + 1,5 gola
Kurs 1.49 <plus>
Bukmacher: Lvbet

Mecz można powiedzieć o pietruszkę. Bułgaria jest drużyna, która przegrała te eliminacje. Gospodarze natomiast, drużyna Luksemburgu wydaje się być spełniona, ponieważ zagrała je bardzo dobrze jak na swój poziom zdobywając chociażby pkt. w Francji. Drużyna gości na wyjazdach nie ugrała nawet punktu przegrywając cztery spotkania, nawet z słabiutka Białorusią, którą na własnym stadionie Luksemburg pokonał 1:0. Pierwsze spotkanie grane w Bułgarii zakończyło się wynikiem 4:3 i tez został by pokryty dzisiejszy typ. Myślę, że Luksemburg może to spotkanie nawet wygrać, a już nie przegra więcej niż jedna bramką dla nich motywacja w tym meczu będzie na pewno większa, a niżeli drużyny gości.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Kamil87rak za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]