» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Liga Polska - PlusLiga 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 354
Podziękowano: 489
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Kozle
Typ: 2
Kurs: 1.42 <plus>
STS

Powinien być ciekawy mecz bo obie ekipy trzymają poziom, grają dobrze. Faworytem oczywiście ekipa ZAKSY i myślę, że oni dzisiaj wygrają. Napięty terminarz, przewaga boiska moim zdaniem nie wystarczy żeby ZAKSA doznała pierwszej porażki w tym sezonie nawet jeśli na przeciwko stanie zespół który często najmocniejszym naszej ligi sprawiał wiele kłopotów. ZAKSA w ostatnim czasie mierzyła się z dużo silniejszymi zespołami i w większości przypadków spisywali się dobrze jak na swoje możliwości. Równorzędne pojedynki toczone z Trentino czy Lube pokazują że Kędzierzyn ma bardzo wysoką jakość. Nawet jak nie będzie błyszczał Deroo, choć przeciwko Treflowi będzie mu o to łatwiej niż przeciwko Trentino itp., nawet jeśli kilka razy zepsuje Torres to moim zdaniem ZAKSA jest już tak zgranym zespołem na takim poziomie że nie błyszcząc w takim meczu przechylą szalę zwycięstwa na własną stronę. Choć powinno być ciekawie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 23 gru 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
Trefl Gdańsk - Zaksa
Powyżej 179.5
1.67 (fortuna)

Najlepszy mecz na dziś. Jestem bardzo ciekaw jak zaprezentują się obie drużyny. Oczywiście to goście są zdecydowanym faworytem tego starcia, lecz gospodarze wcale nie muszą wyrwać szybkich bęcków. Trefl gra naprawdę nieźle, choć przed sezonem sporo mówiło się o problemach finansowych w tym klubie. Anastasi jednak, z tego co ma ulepił kawał dobrego zespołu i każdy musi się z nim liczyć. Ciężko w ekipie z Gdańska wybrać jednego lidera, bo cały zespół gra po prostu równo. Goście mają w nogach kilka meczów więcej, ale trzeba przyznać, że podczas KMŚ kędzierzynianie zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Tak naprawdę gdyby nie brakowało im tego czegoś w końcówkach, to możliwe, że zagraliby o medale. W lidze też wiedzie im się dobrze, ale czy to jest drużyna, która ma szanse przejść przez cały sezon niepokonana? Jakiś słabszy dzień kiedyś musi nadejść, a dziś rywal jest do tego odpowiedni. W ekipie gości widze tylko jeden słaby punkt w postaci Buszka. O ile przed paroma laty chociaż nieźle przyjmował, teraz nie ma w nim kompletnie żadnego oparcia. Na ławce wirtuozów przyjęcia też próżno szukać i mam nadzieję, że właśnie na tym jednym zawodniku Trefl będzie szukał swoich szans. 4 sety jak najbardziej możliwe, więc czemu by nie spróbować?

Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Powyżej 179.5 pkt
1.84 (fortuna)

W ekipie Jastrzębian czegoś mi brakuje. Nie ma w tej drużynie tego polotu i finezji, który był obecny w poprzednim sezonie. Oliva nie jest już aż taką gwiazdą, a forma pozostałych zawodników też nie jest specjalnie ustabilizowana na najwyższym poziomie. Espadon mnie osobiście pozytywnie zaskakuje. Szczecinianie potrafią nawiązać walkę z wyżej notowanymi rywalami i często psują im sporo krwi. W tym meczu może być podobnie, bo taki Wika czy Ruciak przechodząc przez drugą młodość grają naprawdę dobre zawody

Resovia Rzeszów - MKS Będzin +18.5 pkt 1.74 (fortuna)

Nie dadzą się aż tak stłuc. Reska na ławce trenerskiej z Kowalem, więc dalej będziemy oglądać rzeszowian bez jakiejkolwiek myśli szkoleniowej,

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 gru 2017 
Moderator
Moderator

Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów
Powyżej 177.5
1.64 (fortuna)

Espadon gra bardzo fajną siatkówkę. Głównym motorem ofensywnym tego zespołu jest oczywiście ostatnimi czasy Kluthl, ale na Wice też można polegać. Ruciak w przyjęciu dawno nie był tak pewny, a to wszystko daje nam obraz całkiem poukładanej ekipy. W Rzeszowie znowu rządzi Kowal, co przekłada się na brak jakiejkolwiek stabilizacji. Przed dwoma kolejkami MVP meczu został Rossad, a to zaowocowało tym, że w kolejnym spotkaniu nie pojawił się nawet na chwilę na boisku. Jak widać świat w Rzeszowie idzie do przodu, lecz pewne rzeczy się nie zmieniają. Endrju zbawicielem niestety nie będzie i ostatnie wyniki pod jego wodzą to wcale nie była jakaś eksplozja formy zawodników, tylko mimo wszystko wymęczone zwycięstwa. Espadon u siebie powalczy, a może i zrobi niespodziankę

PostNapisane: 06 sty 2018 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów
Powyżej 177.5
1.64 (fortuna)

Espadon gra bardzo fajną siatkówkę. Głównym motorem ofensywnym tego zespołu jest oczywiście ostatnimi czasy Kluthl, ale na Wice też można polegać. Ruciak w przyjęciu dawno nie był tak pewny, a to wszystko daje nam obraz całkiem poukładanej ekipy. W Rzeszowie znowu rządzi Kowal, co przekłada się na brak jakiejkolwiek stabilizacji. Przed dwoma kolejkami MVP meczu został Rossad, a to zaowocowało tym, że w kolejnym spotkaniu nie pojawił się nawet na chwilę na boisku. Jak widać świat w Rzeszowie idzie do przodu, lecz pewne rzeczy się nie zmieniają. Endrju zbawicielem niestety nie będzie i ostatnie wyniki pod jego wodzą to wcale nie była jakaś eksplozja formy zawodników, tylko mimo wszystko wymęczone zwycięstwa. Espadon u siebie powalczy, a może i zrobi niespodziankę

Moderator
Moderator

Dafi Społem Kielce - Resovia Rzeszów
Poniżej 140.5 pkt
2.73 (fortuna)

Resovia jak zechce, to zbije. Dalej uważam, że goście po zmianie trenera wpadli z deszczu pod rynnę, ale od tamtej pory rzeszowianie o dziwo wygrywają. Kielce natomiast w ciemnej du... i raczej niewiele zapowiada się na poprawę.

BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel -1.5 1.47 (fortuna)

Pojedynek na dwóch krańcach tabeli. Tutaj skazani na porażkę są gospodarze i niespodzianką byłby inny wynik. Bielsko na chwilę przebudziło się z letargu, lecz formy wystarczyło na zaledwie kilka spotkań. Nie sądzę, że teraz miałoby się coś zmienić. Jastrzębski jeśli chce awansować do najlepszej szóstki takie mecze jak dzisiejszy musi wygrywać. Potencjał ludzki w tej ekipie jest i tacy zawodnicy jak Oliva czy Muzaj powinni sami potrafić pociągnąć zespół do zwycięstwa. Myślę, że dziś właśnie takie indywidualności będą kluczowe i komplet punktów zostanie dopisany do konta przyjezdnych

GKS Katowice - Czarni Radom 2.15 (fortuna)

Pojedynek sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn. Nieznacznym faworytem według buków są tutaj goście, lecz ja nie byłbym tego taki pewien. Jasne, ostatnia forma GKS to jedna wielka porażka, ale to dalej drużyna potrafiąca dobrze grać. Miejsce zajmowane przez tą ekipę jest zdecydowanie za niskie więc czas ogarnąć tyłki i prezentować się na miarę potencjału. Przeciwnik do tego wymarzony. Radomianie grają w kratkę. Do tego niepewny jest występ Fornala, a to ważny zawodnik. No i Czarni to dla mnie taki typowy ligowy średniak ze słabym trenerem. Nie jestem przekonany do tej ekipy i zbyt wysoko jej nie cenię. Ciężko też znaleźć w formie tego zespołu jakiś trend. Tak dużych wahnięć formy nie ma chyba żadna inna drużyna, dlatego też GKS jeśli myśli o przeskoczeniu radomian w tabeli to ten mecz musi koniecznie wygrać.

MKS Będzin - Cuprum Lubin
Powyżej 179.5 pkt
1.67 (fortuna)

Będzin u siebie nie jest aż taki słaby. Myślę, że w dziwaczny sposób prowadzone Cuprum wcale nie bedzie tu mieć łatwego zadania. Trener gości na pewno coś kreatywnego na dziś wymyśli i Masnego posadzi za halą, a Kaczmarka zatrzaśnie w autobusie. Personalne decyzje tego szkoleniowca dla mnie są całkowicie niepojęte i właśnie dlatego MKS w tym meczu może zrobić niespodziankę

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Dafi Społem Kielce - Resovia Rzeszów
Poniżej 140.5 pkt
2.73 (fortuna)

Resovia jak zechce, to zbije. Dalej uważam, że goście po zmianie trenera wpadli z deszczu pod rynnę, ale od tamtej pory rzeszowianie o dziwo wygrywają. Kielce natomiast w ciemnej du... i raczej niewiele zapowiada się na poprawę.

BBTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel -1.5 1.47 (fortuna)

Pojedynek na dwóch krańcach tabeli. Tutaj skazani na porażkę są gospodarze i niespodzianką byłby inny wynik. Bielsko na chwilę przebudziło się z letargu, lecz formy wystarczyło na zaledwie kilka spotkań. Nie sądzę, że teraz miałoby się coś zmienić. Jastrzębski jeśli chce awansować do najlepszej szóstki takie mecze jak dzisiejszy musi wygrywać. Potencjał ludzki w tej ekipie jest i tacy zawodnicy jak Oliva czy Muzaj powinni sami potrafić pociągnąć zespół do zwycięstwa. Myślę, że dziś właśnie takie indywidualności będą kluczowe i komplet punktów zostanie dopisany do konta przyjezdnych

GKS Katowice - Czarni Radom 2.15 (fortuna)

Pojedynek sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn. Nieznacznym faworytem według buków są tutaj goście, lecz ja nie byłbym tego taki pewien. Jasne, ostatnia forma GKS to jedna wielka porażka, ale to dalej drużyna potrafiąca dobrze grać. Miejsce zajmowane przez tą ekipę jest zdecydowanie za niskie więc czas ogarnąć tyłki i prezentować się na miarę potencjału. Przeciwnik do tego wymarzony. Radomianie grają w kratkę. Do tego niepewny jest występ Fornala, a to ważny zawodnik. No i Czarni to dla mnie taki typowy ligowy średniak ze słabym trenerem. Nie jestem przekonany do tej ekipy i zbyt wysoko jej nie cenię. Ciężko też znaleźć w formie tego zespołu jakiś trend. Tak dużych wahnięć formy nie ma chyba żadna inna drużyna, dlatego też GKS jeśli myśli o przeskoczeniu radomian w tabeli to ten mecz musi koniecznie wygrać.

MKS Będzin - Cuprum Lubin
Powyżej 179.5 pkt
1.67 (fortuna)

Będzin u siebie nie jest aż taki słaby. Myślę, że w dziwaczny sposób prowadzone Cuprum wcale nie bedzie tu mieć łatwego zadania. Trener gości na pewno coś kreatywnego na dziś wymyśli i Masnego posadzi za halą, a Kaczmarka zatrzaśnie w autobusie. Personalne decyzje tego szkoleniowca dla mnie są całkowicie niepojęte i właśnie dlatego MKS w tym meczu może zrobić niespodziankę

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]